close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش و عطر

بازدید : 6
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:22

بهترین سن استفاده از کرم دور چشم چه زمانی است؟

چرخ روزگار به‌اندا‌زه‌ای سریع می‌چرخد که با یک چشم برهم‌زدن می‌بینیم دوران جوانی و طراوت را پشت سر گذاشته‌ایم و آثار پیری روی چهره‌ ما نمایان می‌شود. در نتیجه پرس‌و‌جو برای پیداکردن بهترین کرم دور چشم شروع می‌شود، غافل از اینکه حتی قبل از حضور چین و‌ چروک ها نیز باید به فکر خرید کرم دور چشم باشیم. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب شما را در جریان بهترین سن استفاده از کرم دور چشم قرار دهیم. تا پایان همراه ما باشید.

میزان فعالیت چشم در طول روز

چشم ها در طول روز از چیزی که فکرش را بکنید فعالیت بیشتری دارندتاکنون به این فکر کرده‌اید که در طول روز چقدر چشم های شما فعالیت دارند؟ یا اینکه روزی چند بار پلک می‌زنیم؟ جالب است بدانید در هر روز نزدیک به ۱۰ هزار بار پلک می‌زنیم و هر بار که اخم می‌کنیم، می‌خندیم یا زیرچشمی به چیزی نگاه می‌کنیم عضله ها و پوست دور چشم را به فعالیت وا می‌داریم. به این قضیه مالیدن چشم ها با دست و آرایش‌ کردن و پاک کردن آن را هم اضافه کنید. برای درک بیشتر فعالیت ماهیچه‌ها و پوست دور چشم کافی است مقدار تعاملی که پوست دور چشم دارد را با پوست پیشانی مقایسه کنید تا متوجه شوید که پوست این ناحیه در هر روز تا چه اندازه فعالیت دارد.

همه می‌دانیم جلوی بیشتر این فعالیت‌ها را نمی‌توان گرفت؛ اما به این نکته نیز باید اعتراف کرد که تمام این فعالیت‌ها در درازمدت چین و چروک‌ دور چشم را به دنبال دارند. با این حساب می‌توان گفت با تشخیص بهترین سن استفاده از کرم دور چشم و استفاده منظم از آن می‌توان تا حد قابل قبولی روال پیری دور چشم را به تأخیر انداخت.

سن مناسب برای استفاده از بهترین کرم دور چشم

بهترین سن برای استفاده از کرم دور چشماگر می‌خواهید از بهترین سن استفاده از کرم دور چشم اطلاع پیدا کنید باید بگوییم هر چه زودتر بهتر. قانون نانوشته‌ای در این زمینه وجود دارد که براساس آن هرچقدر سریع‌تر به فکر خرید کرم دور چشم بیفتیم، به همان اندازه زودتر جلوی پیری پوست حساس این ناحیه را خواهیم گرفت. به همین دلیل بسیاری از افراد با مشاهده اولین چین و چروک ها در گوشه‌های چشم به فکر خرید بهترین کرم دور چشم مناسب سن خود می‌افتند. اگر می‌خواهید علاج واقعه را قبل از وقوع کرده باشید، استفاده از کرم دور چشم را از ۲۰ سالگی به بعد پیشنهاد می‌کنیم. افرادی که پوست دور چشم بسیار خشکی دارند یا تیرگی و پف را در این ناحیه مشاهده می‌کنند نیز در هر سن‌و‌سالی باید با خرید کرم دور چشم و استفاده از آن به فکر درمان و بهبود این عارضه‌ ها باشند.

تفاوت کرم دور چشم با مرطوب کننده

آیا در کنار استفاده از کرم مرطوب‌ کننده خرید کرم دور چشم ضرورت داردهمان‌طور که گفتیم بهترین سن استفاده از کرم دور چشم حدود ۲۰ سالگی است. اما در این بین دو گروه از افراد وجود دارند. گروه اول افرادی هستند که عقیده دارند حتماً باید بهترین کرم دور چشم را خریداری کنند، گروه دیگری از افراد نیز هستند که در استفاده از این کرم ها شک دارند و بر این باور هستند که کرم آبرسان معمولی می‌تواند جایگزین کرم دور چشم باشد. این باور هیچ اشکالی ندارد؛ اما فراموش نکنید که کرم دور چشم دارای ترکیبات خاصی برای درمان پیری و عارضه های پوست حساس دور چشم هستند. برای روشن‌تر شدن این موضوع در ادامه به تفاوت‌‌ها و حساسیت میان پوست دور چشم و دیگر قسمت‌های بدن اشاره می‌کنیم.

 • نازک تر بودن پوست دور چشم

پوست دور چشم ۱۰ بار از صورت نازک تر است

پوست دور چشم ۱۰ بار از پوست صورت نازک تر است. نازک‌تر بودن پوست دور چشم، خشکی سریع و چین و چروک زودرس این ناحیه را به‌ دنبال دارد؛ از طرف دیگر آب و هوای آلوده و پرتوهای UV خورشید، پوست نازک دور چشم را در معرض آسیب قرار می‌دهند. با این حساب باید درباره سن استفاده از کرم دور چشم دقت بیشتری به خرج داد و از جوانی نسبت به استفاده از آن مداومت داشت.

 • میزان چربی پوست دور چشم

پوست برای قسمت دور چشم به میزان کافی چربی تولید نمی‌کندغده‌‌های چربی پوست نقش عامل طبیعی برای جلوگیری از پیری پوست را بازی می‌کنند؛ اما این غده‌ها در قسمت دور چشم ترشح چربی کمتری دارند و به همین دلیل نیز کرم‌ آبرسان معمولی برای رطوبت این قسمت پیشنهاد نمی‌شود و باید حتماً بهترین کرم دور چشم را خریداری کنید. البته توجه به بهترین سن استفاده از کرم دور چشم به گرفتن بهترین نتیجه منجر می‌شود.

 • ساختار ضعیف تر پوست دور چشم

آسیب پذیر بودن پوست دور چشم این ناحیه را زودتر پیر می‌کندبا افزایش سن، ساختار پوست ضعیف‌تر می‌شود و حالت کشسان آن کاهش پیدا می‌کند. از طرف دیگر فرایند تولید کلاژن نیز کمتر می‌شود؛ در نتیجه چین و چروک ها راه خود را به پوست پیدا می‌کنند. در کنار این موارد افزایش سن، استعمال دخانیات، هورمون‌ها، شرایط جوی و آب‌وهوایی، آلودگی‌، رژیم غذایی نامناسب و آفتاب نیز پیری پوست را سرعت می‌بخشند و متأسفانه تمامی این نشانه‌ها معمولاً ابتدا در پوست دور چشم مشاهده می‌شوند.

کاری که کرم دور چشم انجام می دهد

کرم دور چشم دقیقاً چه کاری انجام می‌دهندبی‌دلیل نیست که برای خرید بهترین کرم دور چشم به جای کرم آبرسان معمولی تأکید می‌کنیم؛ این کرم ها ترکیبات مخصوص ضدپیری برای پوست حساس دور چشم دارند و از آنجایی که احتمال تماس این کرم‌ها با چشم وجود دارد،‌ به گونه‌‌ای ساخته شده‌اند که بدون ایجاد التهاب های چشمی، آبرسانی پوست دور چشم را تمام‌و‌کمال انجام دهند. برای دانستن بهترین سن استفاده از کرم دور چشم هم باید بگوییم که هر چه زودتر بهتر.

با بهترین کرم های دور چشم آشنا شوید

۱. ژل دور چشم دپی وایت ACM

ژل دور چشم دپی وایت ACMژل دور چشم دپی وایت محصول برند معتبر ACM، یکی از پرفروش‌ترین محصولات مراقبتی است. این ژل دارای آنتی اکسیدان قوی بوده و با افزایش گردش خود در این ناحیه باعث از بین رفتن حداکثری پف و تیرگی دور چشم می‌شود. بهترین سن استفاده از کرم دور چشم هم از اویل جوانی و هم‌زمان با آغاز دهه‌ی سوم زندگی یعنی ۲۰ سالگی است.

 • مشخصات:

نوع دور چشم: ژل
نوع درمان دور چشم:‌ ضد تیرگی و ضد پف
حجم: ۱۵ Ml
نوع پوست: انواع پوست
منع مصرف: موردی تاکنون گزارش نشده است.
کشور صاحب برند: فرانسه

 • روش مصرف:

صبح و شب به مقدار لازم با حرکات ضربه‌ای آهسته به پوست دور چشم مالیده شود.

۲. ژل ضد چروک و ضد پف و تیرگی DERMOLAB

ژل ضد چروک و ضد پف و تیرگی DERMOLAB

ژل درو چشم درمولب دارای ساختاری سبک، لطیف و با جذب سریع است. فرمولاسیون این محصول به‌گونه‌ای طراحی شده است که خاصیت ضد چروکی داشته و در کاهش پف و تیرگی دور چشم بسیار توانمند است.

 • مشخصات:

نوع دور چشم: ژل
نوع درمان دور چشم:‌ ضد تیرگی، ضد پف و ضد چروک
حجم: ۱۵ Ml
نوع پوست: انواع پوست
منع مصرف: موردی تاکنون گزارش نشده است.
کشور صاحب برند: ایتالیا

 • روش مصرف:

این محصول دو بار در طول روز با انگشت حلقه به آرامی روی پوست دور چشم بمالید.

۳. ژل کرم سفت کننده قوی دور چشم سی پرایم 4 در 1 Prime

ژل کرم سفت کننده قوی دور چشم سی پرایم 4 در 1 Prime

این محصول دارای ویتامین c بوده باعث روشن شدن و سفت شدن پوست دور چشم می‌شود. با این حساب برای رفع پق و تیرگی دور چشم بسیار مؤثر و کاربردی خواهد بود. بهترین سن استفاده از کرم دور چشم هم از اویل جوانی و هم‌زمان با آغاز دهه‌ی سوم زندگی یعنی ۲۰ سالگی است.

 • مشخصات:

نوع دور چشم: کرم ژل
نوع درمان دور چشم:‌ سفت‌ کننده و ضد چروک
حجم: ۲۰ Ml
نوع پوست: حساس، خشک، مختلط، نرمال و چرب
منع مصرف: موردی تاکنون گزارش نشده است.
کشور صاحب برند: ایران

 • روش مصرف:

برای استفاده از کرم کافی است که اپلیکاتور را روی در حالت On بگذارید و سپس رول را به آرامی روی پوست دور چشم بچرخانید. بعد از آن به کمک انگشت به آرامی به آن نواحی ضربه بزنید تا کرم جذب شود. در پایان اپیلیکاتور را در حالت OFF گذاشته و درب آن را ببندید. پیشنهاد می‌کنیم در روز دو بار و قبل از آرایش از این محصول استفاده کنید.

۴. ژل کرم دور چشم رزا اکتیو Rosalia

ژل کرم دور چشم رزا اکتیو Rosalia

ژل کرم دور چشم رزا اکتیو Rosalia، یک محصول مراقبت از چشم بسیار پرطرف‌دار است. این محصول با فرمولاسیون خود عارضه های رایجی مانند تیرگی، پف، افتادگی و چروک دور چشم بهبود داده و تاحد بسیاری درمان می‌کند. از طرف دیگر به علت دارا بودن خاصیت مرطوب کنندگی و محافظت کنندگی از پوست در مقابل بروز مجدد این عارضه ها و یا تشدید آن‌ها مؤثر است. ضمناً این محصول را می‌توانید بار پوست دور لب هم استفاده کنید.

 • مشخصات:

نوع دور چشم: کرم ژل
نوع درمان دور چشم:‌ ضد تیرگی، ضد پف و ضد چروک
حجم: ۲۰ Ml
نوع پوست: حساس، خشک، مختلط، نرمال و چرب
منع مصرف: موردی تاکنون گزارش نشده است.
کشور صاحب برند: فرانسه

 • روش مصرف:

این محصول مراقبتی را می‌توانید دو بار در روز استفاده کنید. هنگام استفاده مقدار مناسبی از کرم را رروی پوست دور لب یا پوست دور چشم بزنید و به آرامی با انگشت حلقه ضربه بزنید تا جذب پوست شود. بهترین سن استفاده از کرم دور چشم هم از اویل جوانی و هم‌زمان با آغاز دهه‌ی سوم زندگی یعنی ۲۰ سالگی است.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم بهترین سن استفاده از کرم دور چشم اوایل جوانی یعنی حدودا ۲۰ سالگی است. زمانی که به دنبال خرید بهترین کرم دور چشم می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم کرمی با آنتی اکسیدان های قوی و کارآمد خریداری کنید تا پوست دور چشم را در برابر پرتوهای مضر خورشید و شرایط محیطی حفظ کند. این کرم باید دارای ویتامین A و رتینول باشد تا در کنار مراقبت از پوست، بافت آن را جوان و شاداب کند. برای خرید چنین کرمی بهتر است سری به فروشگاه اینترنتی اردمی بزنید و از میان برند‌های معتبر، بهترین کرم دور چشم را خریداری نمایید. بعد از خرید این محصول خواندن مقاله‌ی «بهترین روش استفاده از کرم دور چشم»، برای شما بسیار کاربردی است.

بازدید : 20
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:21

آشنایی با ترکیبات بهترین ماسک صورت برای رفع عارضه های پوست

بسیاری افراد برای رفع عارضه های پوست خود به دنبال خرید بهترین ماسک صورت هستند. این افراد همیشه در انتخاب ماسک صورت وسواس به خرج می‌دهند. انصافاً هم باید به آن‌ها حق داد. برای مثال لکه های سیاه پوست با هر ماسکی از بین نمی‌روند. برای اینکه از شر این لکه‌ها خلاص شوید باید حتماً دنبال ماسک‌هایی با ترکیبات روشن کننده باشید. برای رفع عارضه‌های دیگر نیز باید به دنبال ماسکی باشید که ترکیبات مفیدی برای درمان آن عارضه داشته باشد. در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم که هر عارضه با چه نوع ماسکی برطرف می‌شود.

ماسک‌‌ صورت برای کاهش لکه های سیاه

از بین بردن عارضه های پوستی

یکی از عارضه های پوست که اکثر افراد در زندگی خود آن را تجربه می‌کنند، لکه های پوستی است. التهاب‌ های وخیم، نور خورشید و زخم‌های پوستی، لکه‌های سیاهی را روی پوست ایجاد می‌کنند. برای کاهش رنگ این لکه ها پیشنهاد می‌کنیم دنبال ماسک هایی باشید که در آن‌ها ترکیباتی مانند عصاره شیرین بیان، اسید آزلاییک (azelaic acid) و ویتامین C باشند. این ترکیبات جلوی آنزیمی با نام تیروزیناز (tyrosinase) را می‌گیرند.

همچنین اگر در هنگام خرید ماسک صورت، به ماسکی با ترکیبات آربوتین (arbutin) و اسید کوجیک (kojic acid) رسیدید، حتماً این ماسک را به‌عنوان بهترین ماسک صورت خریداری کنید. این ترکیبات در هر ماسکی یافت نمی‌شود و تأثیر چشمگیری در کاهش رنگ لکه های سیاه دارد.

ماسک صورت برای خلاصی از سلول های مرده

لایه برداری از سلول های مرده

شاید وجود سلول های مرده را نتوان به‌عنوان یکی از عارضه های پوست نام برد؛ اما تلنبارشدن این سلول‌ها، شادابی پوست را از بین می‌برد. اگر می‌خواهید جوانی را به صورت خود بازگردانید باید ماسکی بخرید که خاصیت لایه برداری هم داشته باشد. با این توضیح ماسکی بخرید که دارای ترکیباتی مانند رتینوئید‌ (retinoid)، اسید گلیکولیک (glycolic acid) و انواع اسید‌های آلفا هیدروکسی (alpha hydroxy acids) باشد. این ماسک برای زدودن سلول های مرده از سطح پوست، گزینه‌ی خوبی به نظر می‌رسد.

ماسک صورت برای آبرسانی و کاهش چین و چروک ها

بهترین ماسک صورت برای کاهش چین و چروک

یکی دیگر از عارضه های پوست که ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده، بروز چین و چروک است. برای رفع این عارضه پس از اینکه به کمک ماسک لایه بردار، از شر سلول های مرده خلاص شدید، نوبت آن می‌رسد که با ماسکی که خاصیت آبرسانی داشته باشد برای رفع چین و چروک پوست خود اقدام کنید. تجربه نشان‌داده است ماسکی که دارای اسید هیالورونیک (hyaluronic acid) باشد را می‌توانیم بهترین ماسک صورت برای آبرسانی قلمداد کنیم.

ماسک صورت برای پوست مختلط

ماسک برای رفع عارضه های انواع پوست

اگر پوستی چرب دارید یا ترکیبی از چربی و خشکی را در قسمت‌های مختلف پوست مشاهده می‌کنید، بهتر است ماسکی خریداری کنید که دارای ترکیبات آوکادو، کانی دریایی و لیمو باشد. چنین ماسکی نه‌تنها منافذ بسته‌ پوست را باز می‌کند، بلکه باکتری‌‌ها را نیز از بین می‌برد تا از بروز عارضه های پوست جلوگیری شود.

اگر می‌خواهید بهترین ماسک صورت را خریداری کنید و خاطرتان از چیزی که خریده‌اید جمع‌ باشد، پیشنهاد می‌کنیم در کنار ترکیباتی که اشاره شد، ماسکی بخرید که حتماً آلوئه‌‌ورا هم در آن استفاده شده باشد تا پوست را کاملاً آبرسانی کند. ماسک‌های صورتی که در آن‌ها ترکیباتی مانند جلبک، شیرین بیان و اسید گلیکولیک (glycolic acid) وجود دارد نیز انتخاب خوبی برای پوست‌های چرب، معمولی و مختلط به حساب می‌آیند.

ماسک صورت برای پوست حساس

ماسک برای رفع عارضه های پوست حساس

پوست‌های حساس به مراقبت بیشتری نیاز دارند. اگر پوست حساسی دارید، پیشنهاد می‌کنیم به جای ماسک های معمولی، حتماً بهترین ماسک صورت را خریداری کنید. ترکیباتی مانند ویتامین C به‌عنوان ماده‌ی منحصربه‌فرد برای از بین بردن لکه های پوست به حساب می‌آیند و چنین ماسکی، پوست شما را از چیزی که فکرش را بکنید سریع‌تر صاف و یکدست می‌کند. النتوین (allantoin) نیز دیگر ماده‌ای است که در ماسک های باکیفیت استفاده می‌شود و به پوست حساس و ملتهب التیام می‌بخشد.

ماسک صورت برای پوست خشک

ماسک برای پوست خشک

وجود ترکیباتی مانند بتین (Betaine)، قند‌ طبیعی و عصاره انار در یک ماسک صورت حکایت از کیفیت آن دارد. اگر در بازار چشم‌ شما به چنین ماسکی افتاد مطمئن باشید که با بهترین ماسک صورت سروکار دارید و این ماسک را با خیال راحت برای پوست‌های خشک و معمولی خریداری کنید.

در کنار این ترکیبات، افرادی که پوست خشک و معمولی دارند بهتر است سراغ ماسک‌های حاوی انواع آنتی اکسیدان نیز باشند. برای نمونه ماسکی خریداری کنید که سرشار از ویتامین‌ C، جوجوبا و دیگر آنتی اکسیدان ها باشد. ویتامین C،‌ نقش مهمی در از بین‌بردن عارضه های پوست ایفا می‌کند و جوجوبا وظیفه آبرسانی پوست را بر عهده می‌گیرد. همچنین آنتی اکسیدان ها تأثیر مهمی در خنثی کردن رادیکال های آزاد دارند و پوست را همیشه شاداب و جوان نگه می‌دارند.

سخن پایانی

اکنون که در جریان ترکیبات مفید ماسک های صورت قرار گرفتید، زمان آن رسیده که برای رفع عارضه های پوست خود به خرید بهترین ماسک صورت اقدام کنید. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم ضمن خواندن مقاله‌ی «انواع ماسک صورت چند کاره و کاربرد آن‌ها»، سری به فروشگاه اُردمی بزنید و از میان‌ ماسک‌های مختلف،بهترین ماسک صورت برای درمان پوست را انتخاب کنید. اگر هم تجربه سودمندی برای خرید انواع ماسک دارید، در قسمت نظرات برای ما و دیگر خواننده‌ها از این تجربه‌ها بگویید.

بازدید : 7
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:20

بهترین عطر مردانه برای پاییز و زمستان کدام عطرها هستند؟

خرید بهترین عطر مردانه برای پاییز مانند خرید و تهیه‌ی لباس‌های مناسب این فصل، قواعد و اصول خاص خود را دارد. مسلماً هرگز لباس‌های نخی و نازک و تیشرت‌های آستین‌کوتاه تابستانه، مناسب هوای سرد پاییز و زمستان نیست. طرح و رنگ لباس مخصوص این فصل نیز با فصل‌های دیگر سال متفاوت است. به همین میزان نیز عطر پرطرفدار پاییزی مردانه با سایر فصل‌ها متفاوت است. ترکیبات یک عطر پاییزه به ایجاد بویی گرم و شیرین و گاهی تند منجر می‌شود. این رایحه ها حسی گرم و خوش به عطر می‌بخشد.

از طرف دیگر مشام انسان هم در فصل پاییز تمایل به بوییدن رایحه‌های گرم دارد. بنابراین بهتر است در انتخاب عطر مردانه پاییزی خود به دنبال عطر و ادکلن هایی باشید که رایحه اصلی‌‌ آن‌ها چوبی باشد. عطرهایی که در ترکیباتشان گیاه خس‌خس، عنبر، نعناع هندی و بلوط وجود دارد را می‌توان در گروه عطرهای پرطرفدار پاییزی قرار داد. اگر برای شما نیز شناختن بهترین عطر مردانه برای پاییزی دشوار است تا پایان این مقاله با ما باشید.

۱. ادو تویلت مردانه 212 CAROLINA HERRERA

ادو تویلت مردانه 212

«ادو تویلت مردانه 212 CAROLINA HERRERA»، یک عطر پرطرفدار پاییزی است که رایحه‌ای شیرین، تند،‌ گرم، چوبی و گُلی دارد. مانند خیلی از عطرهای خوشبوی دیگر رایحه‌ی آغازین آن از مرکباتی همچون پرتقال ماندارین و ترنج تشکیل شده است. رایحه سبز گیاهان دیگر نیز در کنار این مرکبات وجود دارد که بوی خوش آن را به طبیعت نزدیک‌تر می‌کند. در نت میانی، ترکیبی از رایحه گل، فلفل و هل وجود دارد. بوی خوش چوب گایاک، چوب صندل، کهربا، مشک و وانیل از نت پایانی به مشام می‌رسد. این ترکیبات چوبی و ادویه‌ای با بوی گرم و تند و شیرین خود، حس اعتمادبه‌نفس آقایان را افزایش می‌دهند. این عطر که در حجم‌های ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتر تولید شده است، می‌تواند به‌عنوان بهترین عطر مردانه برای پاییز همراه خوب شما در روزهای سرد خواهد بود.

۲. ادو پرفیوم من این بلک BVLGARI

ادو پرفیوم من این بلک، بهترین عطر مردانه برای پاییز

«ادو پرفیوم من این بلک BVLGARI»، یکی دیگر از عطر های پرطرفدار پاییزی مردانه است. برند بولگاری که سابقه درخشانی در تولید بهترین عطر مردانه و زنانه دارد، در جشن ۱۳۰ سالگی خود، عطری خاص در بطری مشکی زیبا روانه‌ی بازار کرد. نوار طلاییِ ظریف و زیبای این عطر نیز از گرمی و شیرینی عطر حکایت می‌کند. این محصول در حجم‌های ۳۰، ۶۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتر تولید شده است. حضور رایحه‌های شیرین و عرق نیشکر از همان ابتدای استشمام عطر، عطری شیرین مخصوص هوای سرد و خنک را نوید می‌دهد. رایحه تنباکوی موجود در این عطر پرطرفدار پاییزی به آقایان متشخص و شیک‌پوش، ابهت دیگری می‌بخشد.

در نت میانی، رایحه چرم مانند یک لباس چرمی پاییزی، گل زنبق و گل مریم را در آغوش خود گرفته است. این ترکیب متعادل مانند یک محور قوی، توازن را به رایحه‌های سنگین عطر می‌بخشد. در نت پایانی نیز عصاره بنزویین، چوب درخت گایاک و دانه درخت تانکا دیده می‌شود. حضور این رایحه های شیرین و تند و گرم، لباس پشمی را در ذهن تداعی می‌کند که به دستان یخ زده از سوز پاییزی، حرارت و گرما می‌بخشد. شیشه‌ی این عطر بسیار به بولگاری من اکستریم شبیه است.

۳. ادو تویلت سولو لووه سدرو Loewe

ادو تویلت سولو لووه سدرو، بهترین عطر مردانه برای پاییز

یکی دیگر از عطرهایی که هنگام خرید بهترین عطر مردانه پرطرفدار پاییزی به مردان خوش‌سلیقه توصیه می‌شود «ادو تویلت سولو لووه سدرو Loewe» است. البته این عطر، برای مصرف در فصل بهار و زمستان نیز پیشنهاد شده است. در توضیحات این عطر آمده است که این عطر مخصوص مردانی است که به طبیعت و جنگل علاقه‌مند هستند. اسپری این عطر بر بدن یا محل نبض افراد، حس حضور در طبیعت را در ذهن آنان تداعی می‌کند.

بوی خوش فلفل صورتی و پرتقال ماندارین از همان ابتدای زدن عطر به مشام می‌رسد. کمی بعد رایحه‌ی جوز هندی و اسطوخودوس آشکار می‌شود. بوی مطبوع اسطوخودوس ضمن برانگیختن حال خوش در افراد، باعث افزایش حس آرامش آنان نیز می‌شود. در پایان نیز عصاره‌ی بنزویین و سدر به‌عنوان نت پایانی و ماندگار عطر، نقش مهمی در تقویت تعادل روحی و جسمی افراد بازی می‌کند. این عطر در شیشه‌ی شفاف با درپوش قهوه‌ای زیبا عرضه شده است. مایع طلایی درون بطری نیز از گرما و شیرینی عطر حکایت می‌کند.

۴. ادو تویلت اومو Roberto Cavalli

ادو تویلت اومو، عطر مردانه پاییزی

«ادو تویلت اومو Roberto Cavalli»، در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است. این عطر مردانه پاییزی در بطری سراسر مشکی و براق قرار دارد. به محض اسپری این عطر در فضا، بوی خوش زعفران و گل بنفشه به مشام می‌رسد. در نت میانی، عسل و اسطوخودوس وجود دارد. زعفران که از دیرباز به‌عنوان داروی آرامش‌بخش شناخته شده است با ترکیب اسطوخودوس، احساس امنیت و آسایش به افراد می‌بخشد. رایحه‌ی عسل نیز، گرمای عطر را بیشتر می‌کند تا مانند شعله‌ی ملایم آتش در هوای سرد پاییز، مردان خوش‌قریحه را مهمان یک گرمای لذت‌بخش کند. دانه درخت تانکا، گیاه پاتچولی (نعناع هندی) و سدر نیز رایحه پایانی عطر هستند. این عطر گرم و شیرین پاییزی، پخش بو و ماندگاری خوبی دارد و برای جلسات رسمی آقایان مناسب است. همچنین قیمت این عطر نسبت به محصولات همرده‌ی خود بسیار منطقی، مناسب و معقول است.

۵. ادو پرفیوم اینتنسو Dolce & Gabbana

عطر اینتنسو

اگر در صدد خرید بهترین عطر مردانه برای پاییز هستید، عطر «ادو پرفیوم اینتنسو Dolce & Gabbana» را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. این عطر با بوی خوش تند و شیرین خود انرژی و شادابی شما را افزایش می‌دهد. تولید کنندگان معروف برند D&G بطری ساده و شیک مشکی برای این ادوپرفیوم طراحی کرده‌اند. رنگ مشکی مات بطری، حکایت از گرمی و شیرینی و غلظت مایع درون آن دارد. این عطر در زمستان سال ۲۰۱۴ معرفی شد. رایحه‌ی نخستین آن را اسطوخودوس، ریحان، شمعدانی، جعفری و رایحه‌های آبی تشکیل داده‌اند. در رایحه میانی، تنباکو،‌ کاه، سبوس، ماپل آکورد و مریم گلی کبیر دست به دست هم داده‌اند تا عطری مطبوع ایجاد کنند. ترکیب کهربا، لادن، مشک و چوب صندل در نت پایانی این ادوپرفیوم، آرامش و اعتمادبه‌نفس افراد را افزایش می‌دهد. خرید عطر اینتنسو با توجه به ماندگاری عالی و حجم ۱۲۵ میلی‌لیتری برای گذران روزهای سر پاییزی بسیار مناسب است.

۶. پرفیوم دیور هوم Dior

عطر مردانه پاییزی دیور هوم

در لیست بهترین عطر مردانه برای پاییز، «پرفیوم دیور هوم Dior» نیز وجود دارد. این عطر بوی تند و گرمی دارد و برای شب‌های سرد پاییز و زمستان،‌ انتخاب مناسبی است. در نت آغازین این عطر شاهد حضور پرتقال و زنبق خواهید بود. پس از مدت کوتاهی بوی چرم و گل رز جایگزین نت ابتدایی می‌شود. در نهایت نیز ترکیب چوب صندل، سدر و مشک دانه به افزایش اعتماد به‌نفس و ایجاد تعادل روحی افراد کمک می‌کند. پخش بو و ماندگاری این پرفیوم بسیار عالی است. تولیدکنندگان خبره‌ی فرانسوی، این عطر را در حجم ۷۵ میلی‌لیتر به بازار عرضه کرده‌اند. اگر به عطر چرم علاقه‌مند هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید عطر دیور هوم لحظات زییایی برای خود خلق کنید.

۷. ادو تویلت لا هوم لئو Prada

ادو تویلت لا هوم لئو، بهترین عطر مردانه برای پاییز

«ادو تویلت لا هوم لئو Prada» با رایحه‌ی چوبی و پودری خود، به عنوان بهترین عطر مردانه برای پاییز شناخته شده است. این عطر ایتالیایی در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر تولید و عرضه شده است. زنجبیل و بهارنارنج در نت آغازین، زنبق و کهربا در نت میانی و چوب صندل، رایحه‌های پودری و سدر در نت پایانی، عطری گرم و پودری ایجاد کرده‌اند. این ادوتویلت نیز مانند دیگر محصولات شرکت پرادا، سرشار از رموز و پیچیدگی است. قیمت عطر نیز با توجه به حجم، پخش بو و ماندگاری آن بسیار مقرون به‌صرفه است.

۸. ادو تویلت کروم مردانه AZZARO

ادو تویلت کروم مردانه AZZARO

«ادو تولیت کروم مردانه AZZARO»، محصول برند معتبر فرانسوی آزارو است. این عطر رایحه سرد، تند، گلی، خوراکی و طبیعت دارد. در دو حجم ۱۰۰ و ۲۰۰ میلی لیتر تولید و به فروش می‌رسد. نت های آغازین این محصول رزماری، آناناس، بهارنارنج، ترنج و لیمو است. چیزی نمی‌گذرد که نت های میانی گل پنجه مریم، گل یاسمین، خزه اوک موس و گشنیز از راه رسیده و مشام شما را نوازش می‌کنند. نمی‌شود از این عطر صحبت کرد و از جذابیت نت های پایانی آن سخن به میان نیاورد. نت های پایه یا پایانی این ادو تویلت صندل، دانه درخت تانکا، مشک، خزه اوک موس، سدر، اقاقیای بزریلی و هل هستند. این نت ها اعتماد به نفس و تعادل روحی را برای شما به ارمغان می‌آوردند.

۹. ادو تویلت بلک alfred dunhill

ادو تویلت بلک alfred dunhill

«ادو تویلیت بلک Alfred Dunhill»، محصول برند معتبر بریتانیایی دان هیل است. رایحه این عطر گرم، چوبی و گلی است. این ادو تویلت در حجم های ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتر تولید و عرضه می‌شود. نت آغازین این عطر مردانه گزنه بوده و اسطوخودوس و یاسمین نت های میانی آن را تشکیل می‌دهد. اوج رایحه های این ادو تویلت را در نت های پایانی حس خواهید کرد. جیر، چوب گایاک و سدر ویرجینیا نوازندگان نت های پایه یا پایانی هستند. اگر به دنبال خرید بهترین عطر مردانه برای پاییز و زمستان می‌گردید پیشنهاد ما به شما این محصول است.

۱۰. ادو تویلت تق هرمس HERMES

ادو تویلت تق هرمس HERMES

برند معتبر فرانسوی هرمس در سال ۲۰۰۶ میلادی تصمیم به طراحی و تولید «ادو تویلت مردانه تق هرمس» می‌کند. این عطر دارای رایحه تلخ و کمی خنک است. این ادوتویلت بهترین انتخاب برای فصل بهار و پاییز می‌باشد. نت های آغازین این ادو تویلت با رایحه های پرتقال و گریپ فورت شروع شده و چندی نمی‌گذرد که این نت ها جای خود را به نت های میانی شمعدانی عطری و فلفل می‌دهند. هنوز در لذت این رایحه ها غرق نشده‌اید که نت های پایانی نعناع هندی، سدر، علف و تیور و بنزوپین از راه می‌رسند و با حضورشان شما را شگفت‌زده می‌کنند. اگر به دنبال خرید بهترین عطر مردانه برای پاییز و بهار می‌گردید حتماً این عطر را در لیست خرید خود قرار دهید.

۱۱. ادو تویلت هی وود DSQUARED²

ادو تویلت هی وود DSQUARED²

اگر برای خرید بهترین عطر مردانه برای پاییز و بهار به دنبال عطری خاص و شیک می‌گردید پیشنهاد ما به شما خرید «ادو تویلت هی وود دیسکوارد» است. این عطر داراری رایحه های خنک، طبیعت، گل و چوب است. ادو تویلت هی وود دیسکوراد در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط برند معتبر کانادایی دی اس کوارد طراحی و در حجم ۱۰۰ میلی لیتر به فروش می‌رسد. نت های آغازین این محصول بنفشه و برگ بنفشه است. در ادامه این رایحه های جذاب، نت های میانی علف و تیور و سدر از راه رسیده و شما را شگفت‌زده می‌کنند. در پایان این بوی خوش مشک، کهربا و صنوبر است که رایحه ای جذاب و ماندگار را در فضا پخش می‌کنند.

سخن پایانی

در این نوشتار سعی کردیم با معرفی بهترین عطر مردانه برای پاییز گام کوچکی در آشنایی شما با عطر مردانه پاییزی برداریم. پیشنهاد ما این است که اگر عزیزی دارید که متولد نیمه‌ی دوم سال است، با هدیه‌ی یکی از این ۷ عطر، خاطره‌ای خوش و زیبا، برای همیشه در ذهن وی ایجاد کنید. برای خرید عطرهایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، کافی است روی نام آن کلیک کنید تا به صفحه‌ی عطر مدنظر خود در فروشگاه اردمی، وارد شوید. در این صفحه می‌توانید ضمن مقایسه‌ی عطرهای مشابه، به خریدی آسان و مطمئن بپردازید. عطر محبوب شما چیست؟ نام و مشخصات آن را در بخش نظرات برای ما بنویسید.

بازدید : 12
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:19

۸ روش انتخاب لاک مناسب برای موقعیت های مختلف | لاک مات یا براق؟

لاک زدن ناخن ها جذابیت پنهان دست ها را هویدا می‌کند و بانوانی که فوت و فن های لاک زدن را بلد باشند به خوبی‌ می‌توانند در کنار آرایش صورت، زیبایی دست ها را نیز بیشتر کنند. لاک زدن ناخن کار ظریفی است که نیاز به دقت و حوصله دارد؛ اما اگر به خوبی این کار را انجام دهید، دفعات بعد هم سراغ لاک‌زدن خواهید رفت. در این بین، روش انتخاب لاک مناسب برای موقعیت های مختلف متفاوت است. خرید لاک از میان انواع لاک براق، لاک معمولی، لاک مات و… ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسد اما باید این کار را جدی بگیرید و لاکی را انتخاب کنید که برازنده ناخن های شما باشد. در ادامه با هم به انواع مختلف لاک هایی که در بازار یافت می‌شوند اشاره می‌کنیم و برای شما خواهیم گفت کدام نوع از این لاک ها برازنده ناخن‌های زیبا شما هستند.

۱. لاک مات معمولی

لاک مات معمولیلاک مات یک لاک کاملاً کلاسیک است که ناخن ها را رنگ جذابی می‌بخشد، اما آنها را براق نمی‌کند و ظاهری مات و شیک به ناخن می‌دهد. آرایشگران حرفه ای بر این باور هستند که انواع لاک مات، در‌ واقع یک رنگ پلاستیکی و غیر براق روی ناخن می‌کشند و جذابیت اصلی آنها نیز به مات بودنشان است.

استفاده از لاک مات برای مراسم رسمی و محل کار مناسب است و طیف رنگ آنها به گونه‌ای است که با بیشتر لباس‌ها سازگاری دارند. از طرف دیگر، تجربه نشان داده است لاک مات نسبت به سایر لاک‌ها دوام بیشتری دارند و رنگ آنها دیرتر از بین می‌رود.

به این نکته نیز باید اشاره کرد که استفاده از لاک مات نسبت به سایر لاک‌ها دشوارتر است و وقت و دقت بیشتری برای لاک زدن باید اختصاص دهید. در نتیجه توصیه می‌کنیم پس از انتخاب لاک مناسب موقعیت خود، زدن لاک مات را از دوست یا آرایشگر خود بخواهید؛ چرا که احتمال زیادی وجود دارد دست شما در حین کار بلرزد و کار خراب شود.

۲. لاک رنگ ناخن

روش انتخاب لاک مناسب برای موقعیت های مختلف + لاک رنگ ناخنلاک رنگ ناخن یک لاک مناسب برای موقعیت های مختلف بانوانی است که نهایت زیبایی را در سادگی می‌بینند. این لاک‌ها در بیشتر مواقع بی‌رنگ هستند و یا اینکه ته‌مایه‌ای از طیف رنگ صورتی در آنها استفاده شده است. این لاک‌ها از یک طرف طیف اصلی رنگ ناخن را حفظ می‌کنند و از طرف دیگر ظاهری زیبا به ناخن می‌دهند.

از آنجایی که لاک رنگ ناخن، رنگ خاصی به ناخن‌ها نمی‌دهند آنها را می‌توانید برای مراسم‌های رسمی یا غیر رسمی به کار بگیرید. استفاده از لاک رنگ ناخن نسبت به سایر لاک‌ها ساده‌‌تر و سریع‌تر است.

۳. لاک متالیک

روش انتخاب لاک مناسب برای موقعیت های مختلف + لاک متالیکلاک‌ متالیک بر خلاف انواع لاک مات در گروه لاک های براق قرار می‌گیرد. براق بودن این لاک‌ها درخشش فلز را در ذهن تداعی می‌کند. در نتیجه با لاک زیبایی طرف هستیم که روشنی و زیبایی مدرن و امروزی دارد. این لاک‌ها گزینه خوبی برای مجالس خودمانی و مهمانی‌های شبانه هستند و بازتابی از رنگ فلزاتی مانند مس، برنز، طلا و نقره را در این لاک‌ها شاهد هستیم.

انصافاً باید اعتراف کرد زدن لاک متالیک، نسبت به سایر لاک‌ها کار دشواری است و صبر و حوصله زیادی می‌خواهد، در نتیجه شاید بهتر باشد لاک زدن انگشت‌های خود را به ناخن‌کارتان واگذار کنید.

۴. لاک‌ مرواریدی

لاک‌ مرواریدییک انتخاب لاک مناسب برای کسانی که می‌خواهند ظاهر ناخن هایشان جذاب و درخشان باشد، خرید لاک مرواریدی است. همان‌گونه که از اسم‌ این نوع لاک پیداست حالتی مرواریدمانند به ناخن می‌دهد. لاک های مرواریدی درخشش زیادی همانند سایر لاک های براق ندارند و به میزان کمی ناخن ها را براق می‌کنند تا ظاهر آنها شیک و جذاب شوند. این امر باعث شده تا این نوع لاک گزینه خوبی برای استفاده در جشن‌ها به‌حساب بیاید.

فرآیند استفاده از لاک مرواریدی بسیار ساده و سریع است و رنگ‌های صورتی یا بژ انتخاب خوبی برای استفاده از این لاک‌ها است. این رنگ‌ها ظاهر طبیعی و زیبایی به ناخن می‌‌دهند.

بهتر است در زمان خرید لاک مرواریدی جنس و میزان ماندگاری آن را در نظر داشته باشید. لاک‌های مرواریدی به گونه‌ای است که زود از هم می‌پاشند و نسبت به سایر لاک‌ها باید در بازه زمانی کوتاه‌تری آن را تجدید کنید.

۵. لاک براق و اکلیلی

روش انتخاب لاک مناسب براق و رنگارنگاین دسته از لاک‌ها سرشار از برق و رنگ هستند و به لحاظ طیف رنگ در مدل‌های مختلف با رنگ بندی متفاوت عرضه می‌شوند. اگر در زمان خرید لاک اکلیلی رنگ بندی مناسب برای لاک را پیدا نکردید می‌توانید خلاقیت به‌خرج دهید و چند لاک اکلیلی را با هم ترکیب کنید تا ناخن‌‌های شما ظاهری منحصربه‌فرد پیدا کند.

لاک‌ اکلیلی را بهتر است بر خلاف لاک مات برای مراسم خودمانی و مهمانی‌های غیررسمی انتخاب کنید.

۶. لاک‌ کرمی

لاک مناسب برای موقعیت های مختلفبا یکی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین لاک‌های موجود در بازار طرف هستیم که بدون شک تاکنون از آن استفاده کرده‌اید. لاک کرمی یک لاک مناسب برای موقعیت های مختلف است که به میزان کمی براق بوده و در رنگ‌های مختلفی عرضه می‌شوند. این لاک‌ها جذابیت خاصی به ناخن‌ها می‌دهند و برای استفاده در محل کار، دانشگاه و مهمانی‌های رسمی گزینه مناسبی به‌نظر می‌رسند.

استفاده از لاک کرمی نیز بسیار ساده و راحت است. رنگ صورتی، زرد، آبی و سفید این لاک‌ها جلوه خاصی به ناخن‌ها می‌دهد. خرید لاک کرمی با رنگ‌های تیره نیز برای زمانی پیشنهاد می‌شود که بخواهید ظاهر ناخن‌های شما سنگین و کلاسیک باشد.

۷. لاک پولکی

لاک پولکیپیشنهاد می‌کنیم حتی اگر اهل لاک زدن هم نیستید باز هم یک بار اقدام به خرید لاک پولکی کنید. رنگین‌کمانی از رنگ‌ها را در این نوع از لاک‌ها شاهد هستیم که درخشش خاصی به ناخن ها می‌دهند. روش انتخاب لاک مناسب با طیف‌ رنگ‌ پایه تیره برای این لاک ها باعث می‌شود تا ناخن شما همانند یک کهکشان پرستاره و درخشان در نظرها جلوه کند.

مدت زیادی نیست که انواع لاک پولکی به بازار عرضه‌ شده‌اند و در همین مدت کم، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. رنگ‌های تیره برای لاک‌پولکی گزینه خوبی جهت استفاده در فصل‌های سرد سال و پوشش پالتو و لباس‌های سفید رنگ به‌نظر می‌رسد.

۸. لاک طرح دار

لاک طرح‌داراین لاک‌ها به بانوانی پیشنهاد می‌شود که سایر لاک‌ها را امتحان کرده‌اند و می‌خواهند طراحی ناخن متفاوتی داشته باشند. به لطف انواع لاک طرح دار می‌توانید طرح قطره‌های آب، پر پرندگان یا طرح‌هایی از این نظیر را روی ناخن‌های خود ترسیم کنید.

خرید لاک طرح دار برای استفاده در مهمانی‌های خودمانی و مجالس غیررسمی پیشنهاد می‌شود، اما برای مهمانی‌های رسمی و محل کار بهتر است از لاک‌های ساده‌تر مانند لاک مات کمک بگیرید.

معرفی چند لاک مناسب برای موقعیت های مختلف در فروشگاه اردمی

 • لاک ناخن اکلیلی RUQSIN

لاک ناخن اکلیلی RUQSIN

«لاک ناخن اکلیلی RUQSIN» طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و ریبایی دارد و به‌راحتی با انواع لباس‌های مجلسی ست می‌شود. این لاک برای مهمانی‌های شبانه گزینه بسیار شیک و خوبی است. پوشش کامل، ماندگاری زیاد و مقاومت در برابر خراش و رنگ پریدگی از ویژگی‌های این لاک زیباست. همچنین به گفته‌ی تولید کنندگان، فرمولاسیون ساخت این محصول بی‌ضرر است.

 • لاک ناخن کالر شیفت RUQSIN

لاک ناخن کالر شیفت RUQSIN لاک مناسب برای موقعیت های مختلف لاک مناسب برای موقعیت های مختلف

اگر طرف‌دار لاک متالیک هستید «لاک ناخن کالر شیفت RUQSIN» را به شما توصیه می‌کنیم. این لاک در مواجهه با نورهای مختلف، رنگ‌های مختلفی از خود نشان می‌دهد. با استفاده از این محصول زیبا، به استفاده از پودر کروم و ژل نیازی ندارید. این لاک رنگ‌بندی بسیار متنوعی داشته و از پوشش و ماندگاری بسیار عالی برخوردار است. با این محصول، هرگز خراشیدگی یا پریدگی رنگ لاک را تجربه نخواهید کرد.

 • لاک ناخن کملون RUQSIN

لاک هولوگرامی

اگر دنبال لاک هولوگرامی هستید، خرید «لاک ناخن کملون RUQSIN» را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این لاک که به لاک کلمون یا همان هولوگرامی نیز معروف است، تنوع رنگ بسیار زیبا و جذابی دارد. فرمولاسیون بی‌ضرر، مقاومت بسیار زیاد و پوشانندگی عالی از خصوصیات بارز این محصول است.

 • لاک ناخن معمولی RUQSIN

لاک ناخن معمولی RUQSIN لاک مناسب برای موقعیت های مختلف

برای آن دسته از افراد که فارغ از لاک مات یا براق، به طراحی و زیبایی ناخن خود اهمیت می‌دهند، «لاک ناخن معمولی RUQSIN» گزینه مناسبی است. این لاک برای مصرف روزانه مناسب است. قیمت مناسب و تنوع رنگ آن باعث می‌شود انتخاب راحت‌تری برای موقعیت‌های مختلف در اختیار شما قرار دهد. لاک رنگ ناخن از این گروه نیز برای فضاهای رسمی و اداری یا جاهایی که دوست ندارید ناخن‌ها جلب توجه کنند،‌ بسیار مناسب است.

 • لاک ناخن مات RUQSIN

لاک ناخن مات RUQSIN

خبر خوش برای افرادی که طر‌ف‌دار لاک مات هستند. «لاک ناخن مات RUQSIN»، جلوه مات و زیبا را به ناخن می‌بخشد برای افرادی مناسب است که به دنبال لاک‌های با نمای طبیعی هستند. برس خوب این محصول به شما کمک می‌کند در زمان کمی همه‌ی سطح ناخن خود را به لاک آغشته کنید. فقط دو بار زدن این لاک روی ناخن کافی است که تا مدت‌ها از جلوه‌ی صاف و یکدست آن لذت ببرید و نگران خراشیدن یا پریدن رنگ آن نباشید.

 • لاک ناخن صدفی RUQSIN

لاک ناخن صدفی RUQSIN لاک مناسب برای موقعیت های مختلفلاک مناسب برای موقعیت های مختلف

برای ایجاد تنوع، در کنار استفاده از لاک مات، «لاک ناخن صدفی RUQSIN» به شما توصیه می‌شود. این لاک در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین نوع لاک ناخن است. این محصولات در برابر نور، بسیار زیبا و جذاب هستند. ماندگاری طولانی روی ناخن، و مقاومت زیاد آن در برابر ضربه و آسیب حاصل از خراشیدیگی، از ویژگی‌های این محصولات است.

تا اینجا برای شما از روش انتخاب لاک مناسب موقعیت های مختلف گفتیم. شما به‌راحتی می‌توانید انواع محصولات بالا یا سایر لاک‌ها را با اطمینان خاطر از فروشگاه اینترنتی اُردمی – مرجع تخصصی محصولات آرایشی، بهداشتی و تندرستی تهیه کنید. گروه تحریریه بلاگ اردمی منتظر شنیدن تجربه‌های شما در بخش نظرات است.

بازدید : 8
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:18

کانسیلر چیست و بهترین روش کانسیلر زدن به چه صورت است؟

اگر شما هم جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که همواره این پرسش را در ذهن داشته‌اند که کانسیلر چیست، چه نقشی در آرایش دارد و بهترین روش کانسیلر زدن کدام است، باید بگوییم که این مقاله از بلاگ اُردمی را مخصوص شما نوشته‌ایم تا با خواندن آن، هم برای همیشه به این پرسش‌های تکراری در ذهن خود پاسخ بدهید و هم با استفاده درست از کانسیلر در آرایش روزانه‌ی خود، به‌سادگی زیباتر و درخشان‌تر از همیشه در جمع دوستان و اطرافیان ظاهر شوید. پس تا پایان با ما همراه باشید.

کانسیلر چیست؟

کانسیلر، همان کرم پودر فشرده است که با هدف پوشاندن یا پنهان‌کردن عارضه هایی که کرم پودر قادر به پوشاندن آن‌ها نیست، تولید شده است. جای جوش، تیرگی زیر چشم و در مجموع لکه های رنگی ناخوشایند روی پوست از جمله عارضه هایی هستند که می‌توان با کمک بهترین روش کانسیلر زدن آن‌ها را پوشش داد و زیبایی آرایش را دوچندان کرد.

به‌طور خلاصه بهتر است بدانید زمانی باید اقدام به خرید کانسیلر کنید که نوع پوست و عارضه پوستی که قصد پوشاندن آن را دارید، تشخیص داده باشید. چراکه نوع پوست (چرب، خشک، معمولی) شما در انتخاب نوع کانسیلر (مایع، جامد، استیکی و پودری) اثرگذار است. از طرفی نوع عارضه پوست شما (جوش، تیرگی زیر چشم، ناهماهنگی رنگ پوست و…) در انتخاب رنگ کانسیلر (کِرِم، سبز، ارغوانی، نارنجی، زرد، هلویی و آبی) تأثیرگذار است.

انتخاب بافت و رنگ کانسیلر

انتخاب بافت و رنگ پوشاننده عارضه های پوست

حتماً می‌دانید که بافت کانسیلر به اندازه‌ی رنگ آن اهمیت دارد. از طرفی چون عارضه های پوستی متفاوت هستند، به همین دلیل گاهی ممکن است از چند کانسیلر در کنار هم استفاده کنید. کانسیلری که جهت پوشش تیرگی زیر پوست از آن کمک می‌‌گیرید با کانسیلری که برای پوشش جوش ها استفاده می‌شود متفاوت است. به عنوان نمونه می‌توان گفت:

 • تیرگی پوست زیر چشم، دارای رنگی بنفش‌مانند است و در نتیجه باید کانسیلرهایی با رنگ نارنجی برای این ناحیه استفاده کنید.
 • برای پوشش لکه های سیاه و جوش ها نیز بهتر است از کانسیلرهای متراکم‌تری کمک بگیرید که رنگ آن مشابه رنگ مواد زیرسازی باشد.
 • اگر پوست شما قرمز شده یا جوش‌ های قرمزی دارید بهتر است از کانسیلرهایی با رنگ سبز کمک بگیرید.

آموزش گام به گام استفاده از کانسیلر

استفاده درست از کانسیلر

اکنون که اطلاعات لازم درباره‌ی انتخاب و خرید کانسیلر به لحاظ بافت و رنگ را پیدا کرده‌اید، زمان آن فرا می‌رسد تا بهترین روش کانسیلر زدن را بیاموزید. آیا اول کانسیلر می‌زنید یا سراغ زیرسازی می‌روید؟ به‌خاطر داشته باشید اگر قرار است از مواد زیرسازی استفاده کنید، بهتر است این کار قبل از کانسیلر زدن انجام شود؛ چراکه از این طریق عارضه های پوستی پوشش بهتری می‌گیرند.

۱. آماده سازی پوست

قبل از اینکه سراغ کانسیلر زدن بروید باید پوست را تمیز کرده و لایه برداری کنید. نهایتاً بعد از زدن مقداری کرم مرطوب کننده و کمی پرایمر، به سراغ آرایش بروید.

۲. پوشش زیر چشم

برای پوشش زیر چشم بهتر است از کانسیلری کمک بگیرید که طیف رنگی آن دو درجه روشن تر از رنگ طبیعی پوست صورت شما باشد. سپس کانسیلر را به شکل دو مثلث برعکس در زیر دو چشم زده و با ابر آرایشی مخصوص یا برس مالش دهید تا پوست زیر چشم کاملاً پوشش داده شود.

۳. پوشش قرمزی دور بینی

اگر در ناحیه دور بینی شاهد قرمزی یا تغییر رنگ پوست هستید، باید به این ناحیه مقداری کانسیلر بزنید و حسابی مالش دهید.

۴. پوشش لکه های سیاه و عارضه‌ های پوستی

برای پوشش آثار جوش و یا عارضه های پوستی نیازی نیست به این نواحی مقدار زیادی کانسیلر بمالید. در عوض بهتر است تنها قسمت کوچکی از پوست که جوش زده یا عارضه دارد را پوشش داده و اجازه دهید زیبایی طبیعی دیگر قسمت‌های پوست نمایان باشد. بهتر است برای این کار از برس های کوچک آرایشی کمک بگیرید که دقت شما را بیشتر می‌کند.

۵. تثبیت کانسیلر

یک تکه ابر که کمی پودر آرایشی در خود دارد را روی قسمت‌هایی که کانسیلر زده‌اید، به‌صورت ضربه‌ای بزنید تا کانسیلر در این نواحی تثبیت شود. بهتر است این کار را در دیگر قسمت‌های صورت انجام دهید تا آرایشتان حالتی مات و طبیعی پیدا کند.

چگونه کانسیلر را به جای زیرسازی استفاده کنیم؟

استفاده درست از کانسیلر

از آنجایی که کانسیلر به‌عنوان یکی از لوازم‌‌ آرایشی همه‌فن‌حریف شناخته می‌شود، می‌توانید کانسیلر زدن را جایگزین زیرسازی کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله‌ی اول: با توجه به سلیقه و نیاز پوست خود، کانسیلر مایع یا کرمی خریداری کنید. این کانسیلر باید در دو رنگ تهیه شود. یک رنگ با پوست شما سازگار باشد و رنگ دیگر قسمت‌های مهم و جذاب صورت را روشن‌تر کند.
 • مرحله‌ی دوم: از برس های نقطه‌ای آرایش کمک بگیرید؛ چراکه این برس ها علاوه بر افزایش دقت و ظرافت کار شما بیش از اندازه، کانسیلر به‌خود نمی‌گیرند و صورت را پف‌زده نمی‌کنند.
 • مرحله‌ی سوم: برسی که گفتیم را داخل کانسیلر فرو برده و به زیر چشم بمالید. در این حالت، هم در حال پوشش تیرگی این ناحیه هستید و هم این قسمت را زیرسازی می‌کنید.
 • مرحله‌ی چهارم: مواد کانسیلر را باید به‌میزان مساوی به تمام قسمت‌هایی از صورت که نیاز به پوشش دارند، بزنید.
 • مرحله‌ی پنجم: سپس نوبت تثبیت کانسیلر با پودر آرایشی فرا می‌رسد. برای این کار برس را به پودر آغشته کنید و به قسمت‌هایی که نیاز به تثبیت دارند بمالید. این فرایند را دقیقاً به همان صورتی انجام دهید که برای زیرسازی انجام می‌دادید.
 • مرحله‌ی ششم: اکنون که زیرسازی آرایش صورت آماده شده است، شما به‌راحتی می‌توانید با کمک محصولات دیگری مانند رژ گونه و برنزه کننده ها،‌ آرایش خود را تکمیل نمایید.

ترفند‌های استفاده از کانسیلر

بهترین روش کانسیلر زدن

 • انواع روش کانسیلر زدن متفاوت است؛ اما بهتر است ابتدا زیرسازی کنید و سپس کانسیلر بزنید. این کار باعث می‌شود تا نیاز کمتری به کانسیلر پیدا کنید. از طرف دیگر اگر ابتدا کانسیلر بزنید، مقدار زیادی از کانسیلر در حین استفاده از مواد زیرسازی پاک می‌شود.
 • در خرید کانسیلر، کیفیت را فدای قیمت نکنید و محصول باکیفیتی خریداری نمایید که خشک نشود و جمع‌شدگی روی صورت نداشته باشد.
 • از کانسیلر برای جلوگیری از ریزش سایه چشم نیز می‌توانید کمک بگیرید. برای این کار ابتدا پلک ها را کانسیلر بزنید.
 • اگر رنگ پوست صورت شما یکدست نیست و ناهماهنگی دارد، با کمک کانسیلرهای زردرنگ این ناهماهنگی را پوشش دهید.
 • گاهی اوقات کانسیلرها قسمت‌های دور چشم را چین و چروک دار نشان می‌دهند. برای جلوگیری از چنین موردی پس از اینکه کانسیلر زدید، با یک دستمال کانسیلر اضافی این ناحیه را به‌آرامی پاک کنید.
 • کانسیلر زدن به عنوان زیرساز لب هم راهکار خوبی برای جلوه‌ی بیشتر و بهتر لب ها به شمار می‌رود.
 • اگر نمی‌خواهید رژی که زده‌اید پخش‌شدگی داشته باشد، با استفاده درست از کانسیلر خط لب بکشید. برای این کار از یک برس که نوک باریکی دارد کمک بگیرید. این کار حجم‌ لب ها را نیز بیشتر از چیزی که هستند نشان می‌دهد.

معرفی بهترین کانسیلرهای موجود در فروشگاه اینترنتی اردمی

 • کانسیلر دور چشم جامد Flormar

محصول دور چشم جامد Flormar

کانسیلر دور چشم جامد فلورمار، با فرمولاسیون خود قادر به پوشش تیرگی دور چشم و دیگر عارضه های تیره پوست است. آنچه در این بین اهمیت دارد این است که این کانسیلر ترکیبات غیرچرب دارد و در ماندگارتر شدن آرایش صورت بسیار مؤثر است. از طرف دیگر به گونه‌ای طراحی شده است که پوست را نرم و لطیف کرده وباعث خشکی پوست نمی‌شود. معمولاً محصولاتی که فاقد چربی هسستند پوست را خشک کرده و آرایش صورت را مصنوعی و غیرطبیعی نشان می‌هند. با این حساب اگر برای کانسیلر زدن به دنبال خرید محصول باکیفیت و خوش قیمت می‌گردید پیشنهاد ما به شما کانسیلر دور چشم جامد فلورمار است.

 • کانسیلر ضد چروک DEBORAH

ضد چروک DEBORAH

کانسیلر دور چشم ضد چروک دبورا، ساخت برند معتبر ایتالیایی دبوراست. این کانسیلر مایع به علت دارابودن ترکیبات به‌روز و باکیفیت قادر به پوشاندن عارضه های پوستی است. آنچه که این محصول را از دیگر محصولات مشابه خود متمایز می‌کند، در کنار کاور کردن بسیار عالی عارضه های پوستی، داشتن خاصیت درمانی می‌باشد. کانسیلر ضد چروک دبورا هم‌زمان قادر به پوشش تیرگی های زیر چشم و کمک به بهبود و حتی کاهش چین و چروک دور چشم است.

وجود عصاره دانه جو دوسر در ترکیبات آن، به این محصول کمک می‌کند تا چروک های این ناحیه را بهبود دهد. از دیگر خواص این محصول آرایشی و بهداشتی، درمان پف زیر چشم نیز است. علاوه بر این‌ها کانسیلر ضد چروک دبورا حاوی ترکیبات ضد آفتاب بوده و و قادر به محافظت از پوست در برابر اشعه های مخرب UV می‌باشد. کانسیلر ضدچروک دبورا با مراقبت از پوست در جلوگیری از بروز لکه های پوستی جدید نیز بسیار مؤثر است. بنابراین اگر برای کانسیلر زدن به دنبال خرید محصول عالی هستید حتماً این کانسیلر را در لیست خرید خود قرار دهید.

 • کانسیلر استیکی کاورمچ Arcancil

استیکی کاورمچ Arcancil

اگر به دنبال خرید کانسیلر چندکاره باکیفیت می‌گردید، پیشنهاد ما به شما خرید کانسیلر استیکی کاورمچ آرکانسیل است. این کانسیلر محصول برند معتبر فرانسوی آرکانسیل می‌باشد. کانسیلر کاورمچ آرکانسیل ضد آب، ضد قرمزی، تنظیم کننده سبوم و پوشاننده لکه های پوستی نیز است. ترکیبات این محصول بودن رایحه و عطر بوده و چون با ویتامین E و آنتی اکسیدان غنی شده به‌راحتی قادر است از پوست محافظت کرده و آن را مرطوب نگه دارد.

از طرف دیگر این کانسیلر با جلوگیری از تولید سبوم اضافی، باعث می‌شود چربی پوست بیش از حد تولید نشود. در نتیجه پوست درخشش متناسبی داشته و آرایش ماندگارتر خواهد شد. در کانسیلر استیکی کاورمچ آرکانسیل از ترکیبات سرطان زا استفاده نشده و همچنین تست شده و مورد تایید توسط متخصصان چشم است. بنابراین اگر برای کانسیلر زدن به دنبال خرید محصولی با ویژگی‌هایی که بیان کردیم می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً این محصول را در لیست خرید خود قرار دهید.

 • کانسیلر مولتی پرفکشن Guerlain

کانسیلر مولتی پرفکشن Guerlain

کانسیلر مولتی پرفکشن گرلن، ساخت کشور فرانسه است. این محصول با ترکیبات عالی خود قادر به پوشش حداکثری عارضه های پوستی مانند تیرگی زیر چشم، لکه های پوستی، جای جوش و زخم و …. می‌باشد. از طرف دیگر می‌تواند پوست را آبرسانی کند و ظاهر نرم و لطیفی به آن بدهد. علاوه بر پوشش تیرگی های پوستی می‌تواند پف زیر چشم را نیز محو کند. کانسیلر مولتی پرفکشن گرلن دارای رایحه خوش هلو،‌ تمشک، مشک و یاس است که شما را برای استفاده مداوم از آن ترغیب کرده و آرایش را لذت‌بخش‌تر می‌کند. بنابراین اگر برای کانسیلر زدن به دنبال خرید بهترین محصول هستید پیشنهاد ما به شما خرید این کانسیلر است.

همان‌گونه که در ابتدا هم گفتیم، کانسیلر راز داشتن یک آرایش بدون‌نقص به حساب می‌آید و هزارویک ترفند در استفاده درست از کانسیلر وجود دارد. به همین دلیل دوست داریم از زبان شما هم بشنویم که کانسیلر چیست و شما از چه ترفندی برای کانسیلر زدن استفاده می‌کنید. نظرات خود را با ما و دیگر همراهان اردمی – مرجع تخصصی محصولات آرایشی، بهداشتی و تندرستی در میان بگذارید.

بازدید : 12
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:17

معرفی انواع کرم ضد لک عالی و قیمت مناسب در اُردمی

کرم ضد لک عالی بهترین و البته رایج‌ترین گزینه برای از بین بردن لکه های پوستی است. سهولت استفاده، گرفتن نتیجه مطلوب در زمان معقول و داشتن کمترین عوارض، علت‌های افزایش تقاضا برای خرید کرم ضد لک عالی هستند. همین موضوع باعث شده که تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در رقابت با یکدیگر انواع ضد لک قیمت مناسب و اثربخش را تولید و روانه بازار کنند. با این حساب انتخاب بهترین ضد لک کار دشواری است. بنابراین تصمیم داریم در این مقاله برای شما به معرفی انواع کرم ضد لک عالی بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

علت ایجاد لک روی صورت

قبل از خرید کرم ضد لک عالی و استفاده از آن، لازم است بدانید لک های صورت شما به چه دلیل ایجاد شده است تا متناسب با آن یک کرم ضد لک قیمت مناسب تهیه کنید. همه‌ی لک ها در اثر تغییر در نوع ملانین سازی پوست ایجاد می‌شود. تجمع رنگدانه ها در یک قسمت خاص از پوست به ایجاد لک یا خال یا کک و مک منجر می‌شود. متخصصان پوست و زیبایی دلایل مختلفی را برای این اتفاق بیان می‌کنند از جمله:

 • عوامل وراثتی و ژنتیکی؛
 • کمبود ویتامین؛
 • التهاب پوست؛
 • قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید؛
 • استفاده از برخی داروهای خاص؛
 • رژیم غذایی نامناسب؛
 • تغییرات هورمونی ناشی ار استرس؛
 • بارداری؛
 • استفاده نامناسب از لوازم آرایشی؛
 • استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی نامرغوب؛
 • لک حاصل درمان جوش صورت؛
 • لک حاصل بریدگی،‌ زخم یا صدمه دیدن پوست و غیره.

روش درمان لک های پوستی با کرم ضد لک

بعد از اینکه منشأ بروز لک را پیدا کردید، لازم است با مشوت متخصص پوست یا پزشک مربوط، از انواع روش های درمانی از جمله خرید کرم ضد لک عالی با قیمت مناسب بهره ببرید. در این راه توجه داشته باشید که از بین رفتن لک های پوستی به گذشت زمان طولانی نیاز دارد. به همین منظور به شما توصیه می‌کنیم درمانتان را به‌طور مرتب، طبق برنامه و با صبر و حوصله پیش ببرید. باز هم تأکید می‌کنیم که صبوری و نظم و ترتیب در مصرف داروی ضد لک مهم‌ترین بخش درمان آن است.

توصیه‌ی دیگر در این زمینه استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب پوست است. هر کدام از روش های درمان لک پوست به نازک و حساس شدن پوست منجر می‌شود. فرقی نمی‌کند که میکرودرم ابریژن انجام داده باشید یا از فناوری لیزر استفاده کرده باشید یا از انواع لوسیون و کرم ضد لک استفاده کنید. هر نوع درمانی که پیش بگیرید به حساس شدن پوست شما منجر می‌شود. در چنین مواقعی لازم است تا می‌توانید از قرارگرفتن در معرض نور خورشید پرهیز کنید. اگر نیز ناچار به ترک منزل شدید، حتماً از کرم ضد آفتاب مخصوص درمان لک استفاده کنید.

معرفی انواع کرم ضد لک عالی و قیمت مناسب در اُردمی

کرم ضد لک یونیتون ISIS Pharma 4

کرم ضد لک یونیتون ISIS Pharma 4«کرم ضد لک یونیتون ISIS Pharma 4»، محصول کشور فرانسه است و با ترکیبات قوی خود انواع لکه های پوستی را که به دلایل مختلفی مانند بارداری، جای جوش، افزایش سن، آفتاب و … ایجاد شده‌اند، از بین می‌برد. بعد از گذشت حدوداً یک هفته از استفاده، اثربخشی مشهود این محصول را مشاهده خواهید کرد. درصورت ادامه مصرف کرم ضد لک یونیتون ۴ آسیس فارما تا یک ماه،‌ حدود ۹۰ درصد از لکه های پوستی از بین می‌روند. ترکیبات این کرم ضد لک عالی مناسب استفاده برای پوست‌های حساس، ضد التهاب، لایه بردار، روشن کننده و کندکننده روند پیری پوست است. کیفیت بسیار خوب این محصول باعث شده تا در هر نوبت استفاده، مقدار کمی از آن را روی لکه های پوستی بزنید. بهتر است این کرم ضد لک عالی را در شب استفاده کنید.

ضد لک تریو – دی Noreva Trio D

ضد لک تریو - دی Noreva Trio D«ضد لک تریو – دی Noreva Trio D»، یکی از بهترین ضد لک های درمانی می‌باشد که توانایی یکدست کردن رنگ پوست را دارد. کرم ضد لک تریو دی نوروا با داشتن ترکیبات قوی خود مانند ویتامین C و دیگر مواد مغذی،‌ علاوه بر ازبین‌بردن لکه های پوستی و یکدست کردن رنگ پوست، باعث تقویت و قوام پوست نیز می‌شود. از طرف دیگر به علت خاصیت آبرسانی قوی خود،‌ باعث شادابی و طراوت پوست می‌شود. این کرم حالتی مایع داشته و پس از استفاده به‌سرعت جذب پوست خواهد شد. شب بهترین زمان برای استفاده از این کرم ضد لک عالی است.

کرم روشن کننده و ضد لک آلبوسین Pharmaceris

کرم روشن کننده آلبوسین Pharmacerisبرند لهستانی فارماسریز برای از بین بردن انواع لکه های پوستی ناشی از بارداری، کهولت سن، جای جوش، نور خورشید و … محصول باکیفیتی به نام «کرم روشن کننده و ضد لک آلبوسین Pharmaceris»، را تولید و روانه بازار کرد. این کرم ضد لک عالی با یکدست کردن رنگ پوست، از بروز لکه های پوستی در آینده جلوگیری می‌کند. همچنین علاوه‌بر ضد لک بودن، روشن کننده، نرم کننده و آبرسان قوی نیز می‌باشد. با داشتن میزان SPF 50 محافظ خوبی در برابر اشعه های مضر خورشید است. همین ویژگی‌ها این محصول را به یک گزینه‌ی مناسب برای خرید کرم ضد لک عالی تبدیل کرده است. این محصول را افراد با پوست های مختلف می‌توانند در شب و روز استفاده کنند.

کرم ضد لک کلیریال 10 SVR

کرم ضدلک کلیریال 10 SVR«کرم ضد لک کلیریال 10 SVR»، ساخت کشور فرانسه بوده و یکی از بهترین گزینه‌ها برای درمان لکه های پوستی است. این محصول دارای ساختاری بسیار سبک و بدون چربی است که پس از استفاده به‌سرعت جذب می‌شود. کرم ضد لک کلیریال ۱۰ اس وی آر، دارای ترکیبات مرطوب کننده و یکدست کننده است. به علت نداشتن پارابن و مواد معطر برای استفاده افراد دارای پوست حساس بسیار مناسب است. این کرم ضد لک عالی را می‌توان در شب و روز استفاده کرد. فقط در هنگام قرارگرفتن زیر نور خورشید حتماً زدن کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

سرم ضد لک قوی ERIKEH

انواع ضد لک قیمت مناسب | سرم ضدلک قوی ERIKEHبرند معتبر فرانسوی اریکه با تولید یک محصول نوآورانه به نام «سرم ضد لک قوی ERIKEH»، توانسته مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کند. این ضد لک قیمت مناسب یک گزینه عالی برای از بین بردن لکه های پوستی به شمار می‌رود. سرم ضد لک قوی اریکه با ترکیبات خود علاوه بر لایه برداری از پوست و نرم کردن آن،‌ خاصیت ارتجاعی به پوست داده و باعث شادابی و طراوت آن می‌شود. این محصول که مناسب برای انواع پوست می‌باشد را بهتر است در شب و قبل از خواب، روی صورت ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

سعی کردیم در این مقاله با معرفی انواع کرم ضد لک عالی،‌ شما را در درمان لکه های پوستی کمک کرده باشیم. کیفیت بالای این محصولات در گرفتن نتیجه مطلوب از آن‌ها اصلی‌ترین دلیل پرفروش بودنشان است. شما برای خرید انواع کرم ضد لک عالی و دیگر محصولات آرایشی و بهداشتی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی اردمی مراجعه کنید.

بازدید : 16
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:16

روش های تقویت مژه در کنار استفاده از بهترین مارک ریمل

به‌کاربردن روش های تقویت مژه در کنار استفاده از بهترین مارک ریمل اهمیت فوق‌العاده‌ای در آرایش روزانه‌ی خانم‌های خوش سلیقه دارد. دلیل این امر کاملاً روشن است. در کنار زیبایی خاصی که استفاده از ریمل به چشمان افراد می‌دهد، سلامتی چشم نیز بسیار حائز اهمیت است. در واقع تأثیر خاص آرایش چشم با انواع ریمل حجم دهنده یا ریمل بلند کننده مژه بر زیبایی چشم و سهولت در استفاده از آن باعث شده است که اکثر خانم‌ها روزانه حتی بیشتر از دو بار سراغ این لوازم آرایش پراستفاده و جذاب بروند. از آنجایی که همیشه افراط در ریمل‌ زدن، سلامت مژه ها را به خطر می‌اندازد، در ادامه ترفند‌هایی را با شما در میان می‌گذاریم تا با رعایت آن‌ها مژه های خود را تقویت کنید.

در ادامه این ترفندهای روش های استفاده درست از ریمل را برای شما بازگو خواهیم کرد تا به کمک آن‌ها بهترین آرایش چشم را داشته باشید و از زییایی آن لذت ببرید. فقط باید در چند نکته دقت داشته باشید. نکته اول اینکه شما حتی اگر با تکینیک های روز آرایش چشم هم آشنا بوده و به آن‌ها مسلط باشید اما ریمل شما از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد باز هم آرایش چشم جذابی نخواهید داشت. پس سعی کنید حتماً بهترین ریمل های موجود در بازار را متناسب با نیازتان خریداری کرده و استفاده کنید. ریمل ها انواع مختلف بلندکننده، حجم دهنده، پرپشت کننده، حالت دهنده، ضد آل و … تولید و روانه بازار می‌شوند.

روش های تقویت مژه

 • از آبرسانی به مژه های خود غافل نشوید

آبرسانی مژه

آبرسانی حرف اول را در سلامتی پوست و مو می‌زند. حجم کم مژه‌ها باعث شده تا از مرطوب نگه‌ داشتن تارهای نازک مژه‌ غافل شویم. یکی از روش های تقویت مژه در کنار استفاده از بهترین مارک ریمل، کمک گرفتن از روغن‌های گیاهی است. روغن‌هایی مانند روغن نارگیل، روغن کرچک و حتی وازلین جلوی آثار مخرب ریمل زدن را می‌گیرند. هنگام استفاده از این روغن‌ها با ید کاملاْ احتیاط کرد که وارد چشم نشوند.

 • دقت بیشتری برای خرید ریمل به خرج دهید

انصافاً باید اعتراف کرد که لوازم آرایشی که هر روز استفاده می‌کنیم تا حدی دارای مواد شیمیایی و مضر هستند. ریمل نیز تماس مستقیم با چشم‌ها دارد و به هر ریملی نمی‌شود اعتماد کرد. خرید یک ریمل بی‌کیفیت نه‌تنها مژه‌ها را به‌‌زیبایی آرایش نمی‌کند، بلکه سلامت چشم را نیز به‌خطر می‌اندازد. با این حساب اکیداً توصیه می‌کنیم برای تقویت مژه ها، دور ریمل‌هایی با ترکیبات سمی مانند فرمالدهید (formaldehyde)، الیاف مصنوعی (synthetic) و رنگ‌های قیری را خط بکشید و همیشه دنبال بهترین مارک ریمل باشید.

 • یک پرایمر مژه با کیفیت بخرید

پرایمر برای مژه

در کنار بهترین مارک ریمل، سراغ بهترین مارک پرایمر مژه را بگیرید. زدن پرایمر یکی از روش های تقویت مژه است؛ زیرا نه‌تنها زیبایی مژه‌ها را افزایش می‌دهد و ریمل‌ زدن را راحت‌تر می‌کند، بلکه به‌عنوان‌ لایه‌ای محافظ عمل می‌کند و باعث تقویت تارهای مژه‌ می‌شود. در نتیجه اگر از آن دسته بانوانی هستید که هر روز ریمل می‌زنند، با کمک یک پرایمر باکیفیت، مژه ها را برای پذیرش ترکیبات ریمل آماده کنید. مژه هایی که به آن‌ها پرایمر زده‌اید حجم بیشتری پیدا می‌کنند و کم‌پشت نمی‌شوند.

 • مواظب تغذیه خود باشید

به همان میزان که رژیم غذایی سالم و خوب به رشد اندام‌های بدن و عملکرد بهتر مغز کمک می‌کند، نقش مهمی نیز در سلامتی و تقویت مژه ها دارد. خوردن خوراکی و میوه‌های تازه ای که سرشار از ویتامین D و E باشند، سلامت و شادابی مژه‌ها را تضمین می‌کند. از جمله این خوراکی‌ها می‌توان به هفت مغز، تخم مرغ، گوشت قرمز و ماهی اشاره کرد.

 • کاندیشنر مژه را فراموش نکنید

استفاده از کاندیشنر برای تقویت مژه

برای شما درباره‌ی استفاده از بهترین مارک ریمل و پرایمر مژه گفتیم. اگر هر روز ریمل می‌زنید بهتر است یک کاندیشنر باکیفیت برای مژه‌ها خریداری کنید. کاندیشنر دارای ترکیبات تقویت‌ کننده مژه‌ است و به‌خوبی مژه ها را آبرسانی می‌کند. در کنار این ویژگی‌ها، حجم‌‌دهندگی کاندیشنر مژه یکی از خصوصیات بارز آن به حساب می‌آید.

 • چشم‌هایتان را بیش از حد نمالید

به شما حق می‌دهیم در انتهای یک روز خسته‌کننده ی کاری، بخواهید چشم‌های خود را بمالید و خستگی در کنید. اما مالیدن چشم‌ها، مخصوصاً زمانی که ریمل زده‌اید نه‌تنها خطر ابتلا به بیماری‌های چشمی را به دنبال دارد، بلکه راه چین و چروک‌ها را به زیر و گوشه‌‌ی چشم‌ها باز می‌کند. همچنین عادت به مالیدن چشم‌ها، جلوه‌ای خشک و شکننده به‌ مژه‌ها می‌دهد. بنابراین در کنار استفاده از روش های تقویت مژه به اهمیت این موضوع نیز توجه کنید.

 • از مکمل حاوی بایوتین کمک بگیرید

مکمل حاوی بایوتین

بایوتین (Biotin) در حالت‌های مختلفی مانند قرص، آمپول و پودر عرضه می‌شود. همچنین شامپوها و محصولات حاوی بایوتین نیز وجود دارند. مصرف روزانه از محصولات دارای بایوتین، بافت پوست و مو را تقویت می‌کند و جلوه‌ای جوان و شاداب به مژه‌ها می‌دهد. مکمل‌های حاوی بایوتین نیز نقش مهمی در بهبود رشد ناخن‌ها دارند. در مجموع این ماده به‌عنوان مکمل مؤثر در سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن به حساب می‌آید. البته توجه داشته باشید که مصرف بایوتین فقط منوط به تجویز پزشک متخصص است.

 • مژه‌ها را با لاتیس تقویت کنید

برای آن دسته از افرادی که تاکنون نام لاتیس (Latisse) به گوششان نخورده است باید بگوییم لاتیس محلولی پزشکی برای افزایش و تقویت مژه هاست. این محصول نه‌تنها به مژه ها حجم می‌دهد، بلکه رنگ مژه‌ را سیاه و پرکلاغی می‌کند. لاتیس مقاومت تارهای مژه‌ را افزایش می‌دهد. اگر از آن دسته بانوانی هستید که به‌دلیل استفاده روزانه از ریمل، مژه‌های شما دائم می‌ریزد، پیشنهاد می‌‌کنیم پس از مشورت با پزشک، لاتیس را امتحان کنید.

بهترین روش استفاده از ریمل

در پایان برای شما گام به گام از روش استفاده درست از ریمل می‌گوییم. پیشنهاد می‌کنیم پس از تقویت مژه ها به کمک روش های بالا می‌توانید به انجام گام های زیر آرایش چشم زیبایی داشته و جذابیت چشم‌های خود را چند برابر کنید. پس تا پایان همراه ما باشید.

گام اول: پاک کردن آرایش چشم

برای استفاده درست از ریمل باید در کنار به‌کارگیری تمام روش های تقویت مژه، ابتدا آرایش چشم قبلی خود به طور کامل از چشمان خود پاک کرده و تمیز کنید. برای این کار می‌توانید از بهترین پاک کننده آرایش مخصوص آرایش چشم استفاده کنید. توجه داشته باشید که نوع پاک کننده آرایش شما حتماً باید با نوع و نیاز پوستتان هم‌خوانی داشته باشد. البته اهمیت این امر برای آرایش چشم دوچندان می‌شود؛ چراکه ترکیبات موجود در مواد آرایشی ممکن است برای سلامت و حتی زیبایی چشم خطر داشته و آسیب‌زا باشند. پیشنهاد می‌کنیم پس از مشورت با متخصص پوست و زیبایی ابتدا نوع و نیاز پوست خود را بشناسید سپس بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی متناسب با نیازتان را از معتبرترین فروشگاه ها خریداری نمایید.

گام دوم: استفاده از پرایمر مژه

سپس به کمک یک پرایمر مژه ابتدا یک لایه از مژه های خود را بپوشانید یا به اصطلاح کاور کنید. سپس چند لحظه به پرایمر اجازه دهید تا کاملاً جذب مژه ها شود. این کار علاوه بر اینکه به مژه های حجم و حالت قابل قبولی می‌دهد، در دوام و ماندگاری آرایش چشم نیز بسیار تاثیرگذار است. پس پیشنهاد می‌کنیم حتماً‌ از استفاده از پرایمر مژه غافل نشوید.

گام سوم: استفاده از فرمژه

در ادامه اگر تمایل دارید مژه های شما فرم گرفته و کمی فردار شود می‌توانید از فرمژه استفاده کنید. در نظر داشته باشید که فرمژه برای افرادی که دارای مژه های بلندی هستند برازنده‌تر و زیباتر است. ضمناً برای تاثیرگذاری بیشتر فرمژه می‌توانید قبل از استفاده از آن فرمژه را به کمکی وسیله‌ای مانند سشوار مقداری گرم کرده و بعد مژه ها را به کمک آن فر کنید. در این صورت مژه ها زودتر و البته بهتر فر و حالت می‌گیرند. هنگام استفاده از فرمژه مراقب باشید که فقط مژه هایتان را بین گیره بگذارید. خیلی از افراد معمولاً هنگام فرمژه زدن براثر بی‌دقتی یا عجله و نداشتم مهارت کافی پلک خود را بین گیره می‌گیرند که این امر موجب آسیب به سلامت چشم می‌شود.

گام چهارم: استفاده از ریمل

در ادامه نوبت به استفاده از بهترین ریمل است. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خیلی از افراد عادت دارند که قبل از استفاده از ریمل بعد از باز کردن درب آن،‌ برس را در داخل محفظه‌ی آن چند بار بالا و پایین می‌کنند. این یک عادت غلط است که منجر به بیشتر هوا رفتن داخل محفظه شده و به زودتر خشک شدن ریمل کمک می‌کند. از طرف دیگر در صورت انجام چندباره‌ی این حرکت، برس حالت اولیه خود را از دست داده و مویی‌های آن می‌ریزد. در این حالت است که قبل از اینکه ریمل تمام شود،‌ برس آن کیفیت و کارایی خود را از دست داده است.

با رعایت نکات بالا ریمل را لایه به لایه روی مژه ها بزنید. این کار را تا جایی ادامه دهید که اولاً مژه هایتان سنگین نشوند و دوماً آرایش تان مصنوعی و غیرطبیعی جلوه نکند. برای ریمل زدن حتماً به مژه های پلک پایین خود نیز توجه ویژه داشته باشید؛ چراکه این مژه ها در جذابیت آرایش چشم تاثیر بسیاری دارند. برای این کار حتماً دقت کنید که مژه های به هم نچسبند. سعی کنید برس ریمل را در حالت قائم گرفته و از طرف بالا به پایین بکشید و در نهایت ریمل های اضافی را با سر رس از روی مژه ها بردارید.

سخن پایانی

امیدواریم با روش های تقویت مژه که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، مژه‌های شما هرگز روی کم‌پشتی و کوتاهی را نبیند و جذاب‌تر از همیشه ریمل بزنید. با خواندن این مقاله نیز می‌توانید با فواید و مضرات استفاده از انواع ریمل بیشتر آشنا شوید. در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر آگاهی خوبی نسبت به برندهای آرایشی دارید، در بخش نظرات، برای ما از روش‌های خود در انتخاب بهترین مارک ریمل بگویید و ترفندهایی را که برای سلامت مژه‌ها می‌دانید با ما و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید. در نهایت نیز اگر تصمیم به خرید ریمل دارید، توصیه می‌کنیم نگاهی به برند‌های آرایشی معتبر و با کیفیتِ فروشگاه اُردمی بیندازید و یک ریمل باکیفیت خریداری کنید.

بازدید : 7
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:15

کرم ضد لک عالی برای درمان ملاسما | نکته ها و توصیه ها

دیر زمانی است که بسیاری از افراد به دنبال خرید کرم ضد لک عالی برای درمان ملاسما هستند. ملاسما عارضه‌‌ای بسیار رایج است که در آن افزایش رنگدانه ها، باعث ایجاد لک های پوستی می‌شود. خوشبختانه این عارضه ضرری برای سلامتی ندارد؛ اما به لحاظ ظاهری، لک شدن پوست برای هیچ‌کس خوشایند نیست. این لک ها بیشتر در نواحی صورت و سینه پدید می‌آیند و درمان آن باید با دقت و مرحله‌‌به‌مرحله انجام شود. از طرف دیگر بسته به نوع عارضه، روش های درمان آن در افراد مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؛ به همین دلیل نمی‌شود به خرید بهترین محصول ضد لک اکتفا کرد. در ادامه به بررسی توصیه‌های لازم در خرید بهترین کرم ضد لک برای درمان ملاسما می‌پردازیم.

پیشگیری بهتر از درمان

استفاده از ضد آفتاب

استفاده از ضد آفتاب برای درمان ملاسما

قرار گرفتن در معرض پرتوهای خورشید، یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد ملاسما به حساب می‌آیند. پیشنهاد می‌کنیم بدون استفاده از کرم ضد آفتاب از منزل بیرون نروید. تجربه نشان داده است کرم های ضد آفتاب با میزان SPF 30 یا بیشتر، از پوست شما در برابر ملاسما و دیگر عارضه های ناشی از نور خوشید محافظت می‌کنند. واقعیت این است که شما باید در ۳۶۵ روز سال، حتی روزهای بارانی و ابری نیز از ضد آفتاب ها استفاده کنید؛ زیرا تابش میزان کمی از نور خورشید نیز وخامت ملاسما را بیشتر می‌کند.

بسیاری افراد، پس از پایان درمان ملاسما، باز هم حتی به دلیل حضور کوتاه مدت در زیر نور خوشید شاهد بازگشت این لک های سمج بوده‌‌اند. به این ترتیب پیشنهاد می‌کنیم پس از درمان ملاسما هم از ضد آفتاب ها غافل نشوید. این محصولات علاوه بر کنترل ملاسما، جلوی پیری پوست و بروز سرطان را نیز می‌گیرند. در بین محصولات ضد آفتاب، چند محصول انحصاری ضد لک نیز وجود دارند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کرم ضد آفتاب ضد لک اسپات سولوشن و کرم ضد آفتاب و ضد لک کلیریال اشاره کرد.

درمان ملاسما

درمان خانگی

درمان خانگی ملاسما

در همین ابتدا باید بگوییم که ملاسما عارضه‌‌ای سرسخت و سمج است و برای درمان آن باید استمرار داشته باشید و حوصله به خرج دهید. هرچند برخی متخصصان اعتقاد دارند که روش های خانگی درمان ملاسما هرگز جایگزین استفاده از یک کرم ضد لک عالی نمی‌شود. این گروه معتقدند که درمان خانگی مانند مالیدن آب لیمو، سرکه سیب، پیاز خام و سیر روی پوست، نه‌تنها به رفع ملاسما کمک نمی‌کند، بلکه باعث وخامت این لک ها نیز خواهد شد.

این مواد خاصیت اسیدی زیادی دارند، پوست را ملتهب می‌کنند و لک ها را به جای سفید‌ترکردن، تیره‌تر می‌کنند. برخی نیز معتقدند که موادی مانند زردچوبه و آلوئه‌ورا نسبتاً در کاهش آثار لک ها کاربرد دارند. استفاده از سیب‌زمینی رنده شده، عسل، ماست ساده، روغن کرچک و غیره نیز از جمله درمان های خانگی ملاسما شناخته می‌شوند.

تجویزهای داروخانه ای

کرم ضد لک عالی برای درمان ملاسما ساخت داروخانه ها

از آنجایی‌که علم پزشکی درستی یا نادرستی درمان های خانگی ملاسما را تأیید یا رد نکرده است، بسیاری افراد تمابل دارند برای پیدا کردن کرم ضد لک عالی سراغ بهترین محصول ضد لک داروخانه‌ای و فروشگاهی بروند. به این افراد پیشنهاد می‌کنیم محصولی بخرند که در آن از ترکیبات زیر استفاده شده باشد: کُوجیک (Kojic)، نیاسینامید (Niacinamide)، عصاره لیکوریس (Licorice Extract)، ویتامین‌ C، اسید مَندلیک (Mandelic Acid) و اسید گلیکولیک (Glycolic Acid).

داروهای تجویزی

کرم ضد لک عالی برای درمان ملاسما با تجویز پزشک

به هر اندازه که رنگ لک های ملاسما نسبت به پوست تیره‌تر باشد، به همان اندازه هم درمان این عارضه دشوارتر خواهد بود. به همین دلیل گاهی اوقات فرایند خرید کرم ضد لک عالی از چیزی که به نظر می‌رسد سخت‌تر می‌شود و باید به دنبال داروهایی باشیم که از جانب پزشک تجویز شده است. در ادامه صرفاً برای آشنایی شما، به چند محصول دارویی اشاره می‌کنیم. توجه داشته باشید که قبل از استفاده از هر کدام از این محصولات شیمیایی لازم و ضروری است که با متخصص پوست مشورت شود.

 • هیدروکینون

هیدروکینون، داروی ضد لک

این دارو مدت‌هاست که به عنوان درمان شماره یک ملاسما شناخته می‌شود و با تفکیک کردن رنگدانه‌ ها، لک های پوست را از بین می‌برد. ناگفته نماند استفاده‌ی بیش از حد از داروها و کرم های حاوی هیدروکینون، احتمال ازبین‌رفتن کامل رنگ پوست را بیشتر می‌کند. گاهی‌اوقات نیز زیاده‌روی در مصرف این دارو، احتمال تیره‌تر و ضخیم‌تر شدن پوست را افزایش می‌دهد. از طرف دیگر بعضی از تحقیقات پزشکی، از سرطان‌زا بودن این ماده خبر می‌دهند و بعضی دیگر این نظر را رد کرده‌اند.

پزشکان متخصص بر این باور هستند که استفاده‌ی بجا و مناسب از هیدروکینون به مقدار لازم، هیچ‌ خطری را به دنبال ندارد. اما باز هم پزشکان و بیمارانی هستند که به دلیل نگرانی از عوارض جانبی هیدروکینون، درمان لک با این ماده را قبول ندارند و مردم را از استفاده‌ی خودسرانه‌ی داروهای حاوی هیدروکینون منع می‌کنند.

 • کورتیکواستروئید موضعی

کرم ضد لک یونیتون

کرم های حاوی کورتیکواستروئید که در بازار با نام کرم های استروئیدی نیز شناخته می‌شوند، خاصیت ضدالتهابی دارند. این کرم ها پوست را به میزان کمی روشن می‌کنند. برای مثال کرم ضد لک یونیتون برای کاهش لک های پوستی مؤثر است. این کرم حاوی ترکیبات ضد لک قوی است. انواع لک های ایجادشده روی پوست به هر دلیلی (افزایش سن، قرارگرفتن در معرض آفتاب یا مصرف برخی داروها) را از بین می‌برد.

 • ترتینوئین

ترتینوئین

این ماده در واقع یکی از مشتقات ویتامین A به حساب می‌آید. ترتینوئین با سرعت‌بخشیدن به گردش خون، فرایند جایگزینی سلول‌های پوست را افزایش داده و به تولید سلول‌های جدید کمک می‌کند. در علم پزشکی، یکی از داروهای شناخته‌شده برای درمان پیری پوست و آکنه به حساب می‌آید و اثربخشی آن به‌تنهایی برای درمان ملاسما کفایت نمی‌کند.

 • کرم های سه‌گانه

کرم ضد لک رتی کیو فورت

اگر به دنبال خرید بهترین کرم ضد لک برای درمان ملاسما هستید، پیشنهاد می‌کنیم کرم هایی را انتخاب کنید که حاوی هر سه ماده‌ی بالا باشند. این کرم ها تمامی فواید فوق را در اختیار پوست قرار می‌دهند و اثربخشی بسیار سریع‌تری دارند. به این کرم ها برای درمان ملاسمای بسیار وخیم نیز می‌توانید اعتماد کنید. ناگفته نماند پس از استفاده از کرم های سه‌گانه، امکان التهاب های پوستی وجود دارد؛ بنابراین استفاده‌ی درازمدت از این کرم ها توصیه نمی‌شود. کرم ضد لک عالی رتی کیو فورت بهترین محصول ضد لک با ترکیبات سه‌گانه است.

 • اسید آزلاییک

ضد لک به نام اسید آزلاییک

این ماده‌ نیز یکی از ترکیبات مؤثر در انتخاب بهترین محصول ضد لک به حساب می‌آید و خاصیت روشن‌کنندگی دارد. اسید آزلاییک همانند ترتینوئین، فرایند ایجاد سلول های جدید را افزایش می‌دهد و سطح پوست را نرم و صیقلی می‌کند. این ماده ترکیبات نسبتاً ملایمی دارد و به همین دلیل استفاده‌ی درازمدت آن هیچ اشکالی ایجاد نمی‌کند. همین ویژگی‌ها باعث شده تا اسید آزلاییک در محافل پزشکی به‌عنوان جایگزینی برای هیدروکینون شناخته شود.

روش های کلینیکی مخصوص

روش های کلینیکی برای درمان لک

درصورتی‌که روش های دارویی پاسخگوی درمان ملاسما نبود، پزشک ممکن است روش های کلینیکی ویژه‌ای را برای درمان این عارضه پیشنهاد کند. این روش‌ ها برای درمان‌ ملاسمای وخیم نیز توصیه می‌شود. گاهی اوقات این روش ها احتمال تولید رنگدانه های بیشتر را افزایش می‌دهد؛ بنابراین در انجام آن‌ها باید حتماً با پزشک متخصص پوست مشورت کنید. میکرودرم ابریژن، لایه‌برداری شیمیایی و لیزر و نوردرمانی را می‌توان از روش های رایج کلینیکی درمان ملاسما نام برد.

کرم ضد لک برای ملاسما در دوران بارداری

مصرف ضد لک در دوران بارداری

خانم‌های باردار محدودیت های بیشتری برای استفاده‌ی هر نوع ماده‌ای را دارند و به همین دلیل نیز باید دقت بیشتری برای خرید کرم ضد لک عالی برای ملاسما به خرج دهند. خوشبختانه خبر خوشی برای خانم های باردارِ مبتلا به لکه های بارداری داریم و آن اینکه ملاسما در دوران بارداری، معمولاً بدون هیچ درمانی از بین می‌رود. به این ترتیب نزدیک به یک سال پس از زایمان تقریباً خبری از لک های ملاسما نخواهد بود.

در نتیجه اگر باردار هستید پیشنهاد می‌کنیم به جای اینکه به دنبال کرم ضد لک برای درمان ملاسما بگردید، دست نگه‌دارید و اجازه دهید فرزند دلبند شما به دنیا بیاید تا این لک ها به‌خودی خود از بین بروند. اگر هم پس از زایمان، لک های ملاسما از بین نرفتند و با لک های سمج و پردردسری طرف بودید، پس از دوران شیردهی، با کمک یکی از روش هایی که در بالا به آن اشاره شد، برای درمان ملاسما اقدام کنید. کرم ضد لک دپی وایت یکی از محصولاتی است که برای رفع لکه های بارداری بعد از زایمان می‌توانید به آن اعتماد کنید.

معرفی چند محصول ضد لک عالی برای درمان ملاسما

 • کرم روز روشن کننده با fadeout SPF25

کرم روز روشن کننده برای درمان ملاسما

وجود مواد گیاهی اولیه در «کرم روز روشن کننده با fadeout SPF25» باعث کاهش لک و جوش‌های سرسیاه می‌شود. این کرم ضد لک برای ملاسما با SPF25 و فیلترهای UVA, UVB هم‌زمان از پوست در برابر اشعه‌های خورشید محافظت می‌کند. این محصول سرشار از ترکیبات ضد لک و روشن‌کننده از جمله نیاسینامید، اسید لاکتیک و ویتامین C و E است.

 • کرم ضد لک و روشن کننده روز SOSKIN SPF 25

کرم ضد لک و روشن کننده روز ساسکین برای درمان ملاسما

«کرم ضد لک و روشن کننده روز SOSKIN SPF 25» همزمان سفیدکننده، آنتی باکتریال، آنتی اکسیدان و محافظ پوست است. کاهش لکه های قهوه‌ای، افزایش قوام پوست و کاهش درجه سوختگی پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید از خصوصیات این محصول است. آلوئه‌وار و کره شی از ترکیبات مهم این محصول هستند.

 • سرم روشن کننده آلبوسین ملا Pharmaceris

سرم روشن کننده آلبوسین ملا

«سرم روشن کننده آلبوسین ملا Pharmaceris» ضمن درمان لکه های پوستی، از به وجود آمدن لکه های جدید نیز جلوگیری می‌کند. این محصول مانع عملکرد گیرنده‌ها در لایه‌های عمیق‌تر پوست و در نتیجه کاهش تولید ملانین می‌شود. آنزیم کراتولیتیک موجود در محصول، بخش بیرونی پوست را لایه‌برداری می‌کند. با این سرم بدون وارد کردن آسیب جدی به پوست، لکه های آن را کاهش می‌دهد.

 • سرم ضد لک و بازسازی کننده پوست HC

سرم ضد لک و بازسازی کننده پوست HC

اگر به فکر دور کردن آثار پیری از پوست خود هستید، از خرید «سرم ضد لک و بازسازی کننده پوست HC» غافل نشوید. این سرم به شما کمک می‌کند چهره‌ای جوان و شاداب داشته باشید. ترکیبات مؤثر این محصول از جمله آلفا هیدروکسی اسید، ترکیبی از زغال اخته، نیشکر، لیمو، پرتقال و شکر افرا اثربخشی سریع و فعالی بر لک های پوست دارند.

توصیه‌ی پایانی

باز هم تأکید می‌کنیم که درمان ملاسما از آن دسته درمان های زمان‌بری است که صبر و حوصله زیادی می‌طلبد. در واقع باید به رنگدانه های پوستی اجازه دهید تا پس از درمان، رنگ طبیعی خود را پیدا کنند. از طرف دیگر در کنار انتخاب و خرید کرم ضد لک عالی، استفاده از محصولات ضد آفتاب را نیز فراموش نکنید. مطمئن باشید با صبر و حوصله بر لک های ملاسما غلبه خواهید کرد. در پایان پیشنهاد می‌کنیم برای گرفتن مشاوره یا خرید بهترین محصول ضد لک در ساعات اداری از راهنمایی‌های مشاوران فروشگاه اینترنتی اردمی – مرجع تخصصی محصولات آرایشی، بهداشتی و تندرستی بهره‌مند شوید.

بازدید : 7
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:13

میزان تأثیر استفاده از شامپو برای کنترل و کاهش ریزش مو

بهترین شامپو برای ریزش مو تا چه حدی قادر به درمان این عارضه است؟ این پرسش ذهن خیلی از افراد را مشغول خودش کرده است. در واقع تأثیر مو در زیبایی بر هیچ کسی پوشیده نیست. ریزش مو‌، عارضه رایجی است که به دلایلی مختلفی در بین افراد بسیاری، چه خانم‌ها و چه آقایان، بروز پیدا می‌کند. برای درمان ریزش مو، ابتدا باید علت بروز این عارضه را بررسی کرد و سپس متناسب با آن، راهکار پیشنهاد داد. خرید بهترین شامپو برای ریزش مو و استفاده از آن معمولاً رایج‌ترین راهکار کمک درمانی برای این عارضه است.

رایج‌بودن ریزش مو، شرکت‌های سازنده محصولات آرایشی بهداشتی را ترغیب کرده تا شامپو ضد ریزش را تولید و روانه بازار کنند. وجود همین تنوع، کار انتخاب بهترین شامپو ضد ریزش مو را سخت کرده است. حال سؤال این است آیا اصلاً این محصولات قادر به درمان ریزش مو هستند؟ تا چه اندازه؟ برای گرفتن پاسخ خود با خواندن ادامه مقاله همراه ما باشید.

درمان ریزش مو در طول تاریخ

درمان ریزش مو در طول تاریخاز گذشته عارضه ریزش مو وجود داشته و پروسه‌ی ابداع شامپو و روش های جلوگیری از ریزش مو ریشه‌ای تاریخی دارد. اغلب مردم چه برای پیشگیری و چه برای درمان ریزش مو به دنبال راه های مراقبت و رسیدگی به آن بوده‌اند. استفاده از شانه های چوبی، شستن مو با تخم مرغ، تقویت مو با کتیرا و … اقداماتی بوده که در گذشته مردم برای رسیدگی به موهای خود انجام می‌دادند.

با گذشت زمان و تغییر سبک زندگی انسان‌ها، دلایل ریزش مو نیز جدیدتر و بیشتر شد؛ به همان نسبت راه های درمان ریزش مو نیز گسترش یافت. در حالت کلی دلایل متفاوت ریزش مو، درمان های مختلفی را نیز می‌طلبد، اما در مجموع کامل‌ترین روش درمان، رفع دلایل داخلی و خارجی همزمان با هم است. استفاده از بهترین شامپو برای ریزش مو، کارآمدترین و رایج‌ترین راهکار درمانی برای رفع دلایل خارجی این عارضه است.

ادعای تولیدکنندگان درباره استفاده از شامپو ضد ریزش مو

ادعای تولیدکنندگان درباره شامپو ضد ریزش موسالیان سال است که شرکت‌های سازنده محصولات آرایشی بهداشتی، شامپو هایی برای جلوگیری از ریزش مو عرضه می‌کنند. به همین دلیل نیز از آنجایی که تجربه حرف اول را در هر کاری می‌زند، شرکت‌های بزرگ توشه‌ای پربار از تجربه‌های سودمند در زمینه‌ی ساخت شامپوهای ضد ریزش مو دارند. فناوری‌های پیشرفته نیز این شرکت‌ها را قادر ساخته تا هر سال نسبت به سال گذشته، شامپوهای کارآمدتری را برای پر پشت کردن موها و جلوگیری از ریزش آن‌ها عرضه کنند.

رویکرد تولیدکنندگان این شامپو ها نیز به‌لحاظ فرمول و کارآیی با یکدیگر تفاوت دارد و این امر باعث‌شده با شامپوهای ضد ریزش مو متنوعی در بازار روبه‌رو باشیم. سازندگان برای تولید بهترین شامپو ضد ریزش مو، گروه‌های مختلف مصرف‌کنندگان را در نظر می‌گیرند. نوع اقلیم و آب‌وهوا، انواع جنس مو، دلایل ریزش مو و … از جمله عوامل تأثیرگذار در ترکیبات سازنده شامپو ضد ریزش مو هستند.

برای نمونه بعضی از شامپو ها دارای موادی مانند کافئین هستند و بعضی دیگر از شرکت‌های بزرگ نیز به‌دنبال ساخت شامپو هایی رفته‌‌اند که با تحریک گردش خون در زیر پوست ‌سر، سرعت رشد مو را افزایش می‌دهند. افرادی نیز بر این باور هستند که بهترین شامپو برای ریزش مو باید حتماً دارای ویتامین‌های مفید و اسید آمینه باشد و همیشه سراغ این شامپو ها را در بازار می‌گیرند.

دیدگاه کارشناسان درباره استفاده از شامپو ضد ریزش

ادعای تولیدکنندگان درباره استفاده از شامپو ضد ریزش مو

 • آیا درمان قطعی برای ریزش مو وجود دارد؟

سلامت مو اهمیت زیادی در زیبایی و افزایش اعتمادبه‌نفس دارد و به همین راحتی نباید سلامت مو را با هر شامپویی به خطر انداخت. در نتیجه باید ببینیم کارشناسان و متخصصان در این زمینه چه نظری دارند. واقعیت این است که پزشکان به این نتیجه رسیده‌اند که راه‌حل معجزه‌‌آسایی برای درمان قطعی و صددرصدی ریزش مو وجود ندارد، اما باز هم پیشرفت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است؛ به‌طوری که این عارضه را می‌توان کنترل و تا حد قابل‌قبولی درمان کرد.

ناگفته نماند استفاده از بهترین شامپو برای ریزش مو نیز تأثیر زیادی در رشد موها دارد، اما زمانی این شامپو اثربخشی کاملی خواهد داشت که ابتدا عامل ریزش مو برطرف شود و در کنار آن از داروها و روش‌های کلینیکی برای رشد مو کمک گرفته شود. تداوم در استفاده و همچنین رعایت اصول مصرف نیز عواملی هستند که معمولاً کمتر به اهمیت آن‌ها پرداخته می‌شود. پس در استفاده از شامپو ها استمرار داشته و برای گرفتن نتیجه نیز صبور باشید.

 • استفاده از شامپو ضد ریزش چه تأثیری در درمان این عارضه دارد؟

شامپو های ضد ریزش مو، جریان خون در زیر پوست را نیز افزایش می‌دهند در نتیجه استفاده از آن‌ها در کنار روش‌های دارویی و کلینیکی، باعث بهبود اثربخشی این روش‌ها می‌شود. ناگفته نماند که کاشت مو نیز روش اثبات‌شده‌ای برای بازگردانی موها به حالت اول است. پس از کاشت مو باید به جای استفاده از شامپو های معمولی، موهای تازه‌کاشته‌شده را با بهترین شامپو برای ریزش مو بشویید تا سریع‌تر حالتی طبیعی پیدا کنند. بیشتر شامپو های ضد ریزش مو خاصیت ضد التهابی هم دارند و این ویژگی نیز جلوی التهاب موهای تازه کاشته‌شده را می‌گیرد.

جالب است بدانید دما و مقدار آبی که شامپو را با آن روی سر می‌مالید و مدت‌زمانی که موها با شامپو شسته می‌شوند نیز تأثیر زیادی در اثربخشی یک شامپوی ضد ریزش مو دارد. نکته‌ی دیگر این است که پزشکان متخصص ۲ روش دارویی برای افزایش رشد مو در آقایان را توصیه می‌کنند. در یکی از این روش‌ها قرصی با نام فیناستراید با مقدار یک میلی‌گرم تجویز می‌شود و در روش دیگر از سرمی با ترکیبات ماینوکسیدیل ۵ درصد برای جلوگیری از ریزش مو کمک گرفته می‌شود.

معرفی بهترین شامپو ها برای درمان ریزش مو

 • شامپو تقویت و احیا کننده پوست سر فیتولوجیست PHYTO

استفاده از شامپو تقویت و احیا کننده پوست سراستفاده از شامپو فیتولوجیست ۱۵ فیتو، به ضخیم‌تر شدن، تقویت و احیای تار موی جدید کمک می‌کند. این شامپو سرشار از مواد اولیه طبیعی مانند عصاره دانه کاکائو (دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و تقویت پیاز مو)، عصاره گیاه دم اسبی (دارای خاصیت تقویت کننده پیاز مو و به تأخیر انداختن ریزش مو)، عصاره جلبک دریایی (به‌عنوان حجم دهنده و کمک به ضخیم‌تر شدن تار مو) و گیاه گوارانا (انرژی‌ بخش و افزایش‌ دهنده جریان خون مویرگی و تقویت‌ کننده پیاز مو) است.

 • شامپو تقویت کننده محرک رشد اچ استیموپیورین Pharmaceris

استفاده از شامپو تقویت کننده محرک رشد اچ استیموپیورین Pharmaceris«شامپوی تقویت‌کننده محرک رشد اچ استیموپیورین فارماسریز»، مخصوص آقایان و خانم‌هایی است که دچار افزایش ریزش موی دوره‌ای یا ناگهانی شده‌اند. این محصول با ریزش موی ارثی (آلوپسی آندوژنتیک) و ریزش موی ناشی از عوامل محیطی مبارزه می‌کند. فرمول این شامپو از یک طرف جلوی ریزش مو را می‌گیرد و از طرف دیگر به رشد تارهای جدید کمک می‌کند. در واقع ترکیبات پیچیده‌ی این فرمول، ژن‌های مؤثر در رشد مو را فعال می‌کنند و باعث تقویت فرایند حیات پیاز مو می‌شوند. خوشبختانه در این شامپو خبری از پارابن، سیلیکون و رنگ‌های شیمایی نیست.

 • شامپو انرژایزینگ نو وفن ACM

استفاده از شامپو ضد ریزش مو ای سی ام

«شامپو انرژایزینگ نو وفن ACM» ویتامینه و تقویت کننده موهای ضعیف، نازک و شکننده است. استفاده از شامپو باعث پرپشت شدن موهای نازک و کم حجم می‌شود. این محصول ۲۰۰ میلی لیتری فرانسوی با تحریک گردش خون مویرگی به رشد مو کمک شایانی می‌کند.

 • شامپو ضد ریزش با اثرات دوگانه Aurelien

شامپو ضد ریزش با اثرات دوگانه

«شامپو ضد ریزش با اثرات دوگانه Aurelien» نیز با افزایش گردش خون مویرگی، عملکرد پیاز مو را تقویت می‌کند. همچنین ضمن افزایش تار‌های مو، التهاب های سر را کاهش می‌دهد. استفاده از شامپو اورلین برای موهای رنگ شده بسیار مناسب است؛ زیرا به تثبیت رنگ مو و افزایش درخشش و نرمی آن منجر می‌شود. ساقه‌های موهای آسیب‌دیده از مواد شیمیایی یا عوامل طبیعی را ترمیم می‌کند.

سخن پایانی

برای پیداکردن بهترین شامپو برای ریزش مو از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیریدخرید بهترین شامپو برای ریزش مو و استفاده از آن را جدی بگیرید؛ از آنجایی که شامپو های ضد ریزش انواع مختلفی دارند، کار انتخاب اندکی دشوار است، اما نگران نباشید؛ چراکه شما می‌توانید در روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ تا ۲۱ با شماره‌ی ۰۹۰۱۶۹۳۲۹۱۱ تماس بگیرید و به صورت کاملاً رایگان از طریق گفتگو با کارشناسان پوست و موی اردمی، جنس و نیاز موی خود را بشناسید. سپس با مراجعه به فروشگاه اینترنتی اردمی، بهترین شامپو برای ریزش مو خود را خریداری کنید.

بازدید : 16
چهارشنبه 28 اسفند 1398 زمان : 9:12

با بهترین کرم ضد آفتاب موجود در بازار آشنا شوید

خیلی از افراد با اهمیت استفاده از ضد آفتاب مناسب انواع پوست به خوبی آشنا هستند، از طرف دیگر حتماً به خوبی می‌دانید که حتی بهترین کرم ضد آفتاب تنها برای استفاده در زیر نور آفتاب و روزهای گرم تابستان درست نشده‌اند و باید در ۳۶۵ روز سال از کرم ضد آفتاب استفاده کنید، تا بتوانید جلوی پیری زودرس پوست را گرفته و شانس ابتلا به سرطان پوست را کاهش دهید. به این ترتیب شک و شبه‌ای در استفاده از کرم ضد آفتاب باقی نمی‌ماند؛ اما افراد زیادی را شاهد بوده‌ایم که مدعی هستند پس از استفاده از کرم ضد آفتاب، پوست صورت آن‌‌ها شروع به خارش کرده یا چهره‌‌ آن‌ها بیش‌ از اندازه سفید شده است. بنابراین خرید بهترین کرم ضد آفتاب مناسب نیز با توجه به تنوع ضد آفتاب موجود در بازار کار سخت و دشواری است.

تولیدکنندگان محصولات ضد آفتاب طیف وسیعی از مخاطبان خود را بررسی می‌کنند، به نیازها و انتظارشان از ضد آفتاب پی می‌برند و شروع به تولید ضد آفتاب مناسب انواع پوست می‌کنند. با این حساب حتماً و قطعاً تنوع ضد آفتاب موجود در بازار نیاز شما را رفع می‌کند. فقط باید نوع، رنگ و نیاز پوست خود را به‌درستی بشناسید و از فروشگاه‌های معتبر سراغ محصول مورد نیاز خود را بگیرید. با طی کردن این روند به‌راحتی کرم ضد آفتاب خود را خواهید یافت. برای اینکه خیال شما را بابت انتخاب و خرید بهترین کرم ضد آفتاب راحت کنیم قصد داریم در ادامه به کرم های ضد آفتاب طراز اولی اشاره کنیم که امتحان خود را در بازار پس داده‌‌اند و بدون هیچ نگرانی می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید:

۱. کرم ضد آفتاب جوان کننده Prime SPF 50

ضدآفتاب پرایم بهترین کرم ضد آفتاب موجود در بازار

کرم ضد آفتاب جوان کننده Prime SPF 50، ضمن محافظت از پوست در برابر اشعه های UVA، UVB، IR، جوان کننده پوست از طریق مکانیسم شبه بوتاکس و شبه رتینوئیدی نیز هست. همچنین ضد چروک و مرطوب کننده می‌باشد. سرشار از ویتامین E با خواص آنتی اکسیدانی قوی است. در دو نوع فاقد رنگ و رنگی (بژ) با قابلیت پوشانندگی لک های سطحی پوست به بازار عرضه شده است. به‌سرعت جذب شده و استفاده از آن به‌عنوان پایه‌ی آرایش، مناسب است. پرایم، یکی از برندهای تولیدکننده بهترین کرم ضد آفتاب در ایران است. این برند توانسته با ارائه کیفیت مطلوب جایگاه خود را در بین مشتریان تثبیت کند.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: کرم پودر
خاصیت ضد آفتاب: ضد لک، ضد چروک، مرطوب کننده
نوع پوست: انواع پوست، خشک
حجم: 40 ml
SPF: 50
کشور: ایران

 • روش مصرف

حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از خارج شدن از منزل کرم ضد آفتاب جوان کننده پریم را استفاده کنید. قسمت هایی از پوست که در معرض نور خورشید است را کاملاً با ضد آفتاب پوشش دهید. هر دو ساعت یک بار آن را تجدید کنید. توجه داشته باشید که در صورت تعریق یا بعد از شنا باید دوباره از کرم استفاده کنید.

۲. ضد آفتاب و ضد لک تریو وایت اس noreva SPF 50

کرم ضد آفتاب موجود در بازار

برند نوروا بهترین کرم ضد آفتاب همراه با ضد لک خود را با نام تریو وایت اس به بازار عرضه کرده است. این ضد آفتاب قوی همراه با عوامل ضد لک، از پوست در برابر اشعه‌ی خورشید محفاظت می‌کند و در برابر آب، نور و تعریق مقاوم است. همچنین ضمن پیشگیری از بروز کک و مک و کمک به از بین بردن لک های قهوه ای، پوست‌های تیره و کدر را روشن می‌کند.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: ضد لک
نوع پوست: انواع پوست
حجم: 50 ml
SPF: 50
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

مانند هر ضد آفتاب دیگری باید ۳۰ دقیقه قبل از خروج از منزل استفاده شده و هر دو ساعت یک بار نیز تجدید شود.

۳. ژل ضد آفتاب 50 سن سی تلیال ACM

ژل ضد آفتاب 50 سن سی تلیال ACM بهترین ضد آفتاب موجود در بازار

ژل ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام، یک ضد آفتاب بی رنگ و سبک بر پایه ژل است. این محصول برای آقایانی مناسب است که همیشه نگران تغییر رنگ چهره خود پس از زدن ضد آفتاب هستند. ژل ضد آفتاب سن سی تلیال فاقد چربی بوده و برای انواع پوست چرب، مستعد جوش و ورزش‌کارانی که تعریق بیشتری دارند گزینه مناسبی است.

 • مشخصات

دارای فیلترهای ارگانیک، برای پوست حساس و دارای خاصیت مات کنندگی.
نوع ضد آفتاب: ژل
خاصیت: ضد آفتاب، ضد آفتابِ ضد جوش
نوع پوست: چرب
حجم: 40 ml
SPF: 50
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، ضد آفتاب را روی پوست تمیز خود بزنید و هر دو ساعت یک بار نسبت به تجدید آن اقدام کنید.

۴. ضد آفتاب سان سنس اولترا میلک +Ego SPF 50

ضد آفتاب سان سنس اولترا میلک +Ego SPF 50 بهترین ضد آفتاب موجود در بازار

لوسیون سان سنس اولترا به‌صورت شیر به راحتی روی پوست پخش و به آسانی جذب می‌شود، همچنین پوشش یکنواختی جهت محافظت بیشتر روی پوست ایجاد می‌کند. این ضد آفتاب غیر چرب و بدون عطر، یک ضد آفتاب مناسب انواع پوست برای همه افراد خانواده به‌خصوص در سفرهای ساحلی و موجود در بازار است. ضد آفتاب سان سنس اولترا میلک دارای دوام طولانی در برابر تماس با آب است، همچنین حجم نسبتاً بالای این محصول باعث شده است که کاملاً مقرون به‌صرفه و اقتصادی باشد.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: میلک
خاصیت: ضد آفتاب، ضد آفتابِ مرطوب کننده
نوع پوست: انواع پوست
حجم: 125 ml
SPF: 50 +
کشور: استرالیا

 • روش مصرف

ضد آفتاب را قبل از استفاده تکان دهید. بهتر است استفاده از ضد آفتاب سان سنس اولترا را هر چهار ساعت یک بار تمدید کنید.

۵. ضد آفتاب رنگی و بی رنگ یووی بلاک 80 ISIS PHARMA

ضد آفتاب رنگی و بی رنگ یووی بلاک 80 ISIS PHARMA

ضد آفتاب ISIS PHARMA به خاطر داشتن فیلترهای فیزیکی و مینرال، مناسب برای پوست های حساس، خشک و تحت درمان لک موجود در بازار است. این ضد آفتاب با حداکثر حفاظت از پوست در برابر اشعه‌های مخرب، قابلیت رطوبت رسانی بالایی دارد و مقاوم در برابر تعریق است. این ضد آفتابِ بدون عطر و مواد نگهدارنده دارای دو نوع رنگی و بدون رنگ است که نوع رنگی آن یکی از بهترین کرم ضد آفتاب های بسیار خوش رنگ می‌باشد.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: کرم
خاصیت: ضد آفتاب، ضد آفتابِ ضد لک
نوع پوست: حساس، خشک
حجم: 40 ml
SPF: 80
توضیحات: دارای ترکیبات Titanium dioxide، Zinc oxid، Ronacare Ection
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آقتاب، به‌صورت یکنواخت روی پوست صورت و بدن استفاد شده و هر دو ساعت یک بار تجدید شود.

۶. ایج سان دور چشم GUINOT

ضد آفتاب مناسب انواع پوست | ایج سان دور چشم GUINOT

از آنجا که استفاده از انواع ضد آفتاب برای پوست اطراف چشم مضر می‌باشند، تهیه محصولی که بتواند از چروک و آسیب رساندن به آن ناحیه پیشگیری کند، بسیار مشکل است. ضد آفتاب ایج سان، ضد آفتاب مناسب انواع پوست است که علاوه بر حفاظت پوست صورت و بدن خود، مایلند از پوست اطراف چشمان خود هم محافظت نمایند. شما می‌توانید با استفاده از این ضد آفتاب، پوست ظریف اطراف چشمان خود را در مقابل آسیب‌های ناشی از اشعه خورشید بیمه کنید.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: فلوئید
خاصیت: ضد آفتاب، ضد آفتابِ ضد چروک
نوع پوست: انواع پوست
حجم: 15 ml
SPF: 30
توضیحات: حاوی ویتامین E با خواص ضد رادیکال آزاد
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، کرم را به اطراف چشم بمالید و در صورت نیاز استفاده از آن را تکرار نمایید.

۷. شیر ضد آفتاب کودک +Avene SPF 50

ضد آفتاب مناسب انواع پوست حساس | شیر ضد آفتاب کودک +Avene SPF 50

کرم های ضد آفتاب اَوِن به دو گروه قوطی نارنجی و سفید تقسیم می‌شوند که از ضد آفتاب های محبوب موجود در بازار به‌شمار می‌روند. خانواده قوطی نارنجی‌ها دارای فیلترهای شیمیایی، ارگانیک و مینرال می‌باشند و قوطی سفیدها تنها دارای فیلترهای مینرال هستند که این ضد آفتاب مناسب انواع پوست اینتولرانت، فوق حساس، آتوپیک و آلرژیک و حتی خانم‌های باردار و نوزادان می‌سازد. کرم ضد آفتاب اَوِن، با ترکیب منحصربه‌فرد از مجموعه Sensitive Protection که در نتیجه تحقیقات گروه Pierre Fabre به‌دست آمده، حداکثر محافظت از پوست شما را در مقابل اشعه UVA و UVB تضمین می‌کند. ترکیبات این ضد آفتاب کاملا بی‌ضرر و فیلترهای آن فیزیکی می‌باشد.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: میلک
خاصیت: ضد آفتاب، ضد آفتابِ مرطوب کننده
نوع پوست: کودک، بسیار حساس و تحریک‌پذیر
حجم: 100 ml
SPF: 50 +
توضیحات: یک کمپلکس محافظ در برابر طیف وسیع نور، ثابت و موثر برای مدت طولانی، پری توکوفریل (Pre Tocopheryl) پیش‌ساز ویتامین E (آنتی اکسیدان قوی) برای محافظت سلول‌ها در برابر رادیکال های آزاد، التیام‌بخش و ضد التهاب، کاملاً ضد آب و فاقد پارابن.
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، از ضد آفتاب استفاده شود.

۸. فلوئید ضد آفتاب فتو ریورس ESTHEDERM

فلوئید ضد آفتاب فتو ریورس ESTHEDERM بهترین ضد آفتاب موجود در بازار

این فلوئید، ضد آفتاب مناسب انواع پوست افرادی است که از لکه های قهوه ای پوست خود رنج می‌برند و می‌خواهند ضد آفتابی که استفاده می‌کنند در کنار محافظت بالا در برابر آفتاب، کمک به پیشگیری و از بین بردن تیرگی و یا لک ها کند. محافظت بالا در برابر اشعه UVA و UVB، مهار مراحل ملانین‌سازی جهت روشن کردن تدریجی پوست، محافظت از DNA سلولی، پیشگیری از پیری پوست ناشی از نور آفتاب و افزایش انرژی سلولی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد فلوئید ضد آفتاب فتو ریورس است.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: فلوئید
خاصیت: ضد آفتاب، ضد آفتابِ ضد لک
نوع پوست: انواع پوست
حجم: 50 ml
توضیحات: جایگزینی مناسب برای محصولات مراقبت از پوست شما در تابستان
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در برابر آفتاب از این ضد آفتاب استفاده کنید و در صورت آفتاب شدید هر دو ساعت یک بار تکرار نماید.

۹. ضد آفتاب بی رنگ آنتی یو وی GUINOT SPF 50

ضد آفتاب بی‌رنگ آنتی یو وی GUINOT SPF 50 بهترین ضد آفتاب موجود در بازار

از آنجا که این محصول به‌صورت استیک طراحی و تولید شده و کم‌حجم و فشرده می‌باشد، ضد آفتاب مناسب انواع پوست آقایانی است که دوست دارند همیشه و همه جا ضد آفتاب خود را همراه داشته باشند و در مواقع لزوم تمدید کنند. ضدآفتاب بی رنگ GUINOT، مناسب برای استفاده در مناطق کوهستانی، ورزش‌های آبی و کلیه ورزش‌های فضای باز می‌باشد. این استیک بی‌رنگ از مناطق حساس صورت (گونه‌ها، بینی و …) در برابر آفتاب شدید و اشعه ماوراء بنفش محافظت می‌کند، همچنین این محصول بدون پارابن (مواد نگهدارنده) می‌باشد. محصولات آفتاب در لابراتوارهای گینو، طبق استانداردهای دقیق داروسازی تولید می‌شوند و از معتبرترین ضد آفتاب های موجود در بازار به حساب می‌آید.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: استیک
نوع پوست: انواع پوست
حجم: 200 ml
SPF: 50
کشور: فرانسه
شرکت سازنده (برند): GUINOT

 • روش مصرف

استیک را به طور موضعی روی نواحی حساس صورت استفاده نمایید. این محصول به تنهایی یا با سایر محصولات ضد آفتاب قابل استفاده می‌باشد. استیک زیر یا روی آرایش به راحتی قابل استفاده می‌باشد.

۱۰. ضد آفتاب فتودرم آکنه مت BIODERMA SPF 30

ضد آفتاب موجود در بازار

افرادی که از داشتن پوست چرب و براق خود خسته شده‌اند می‌توانند با استفاده از کرم ضد آفتاب فتودرم آکنه مت، پوستی نرمال و مات داشته باشند. فرمولاسیون این کرم ضد آفتاب به‌صورتی است که ترشح سبوم را در پوست تنظیم می‌کند. این ضدآفتاب از محصولات بایودرما، جدیدترین پوشاننده مؤثر اشعه UVB و فیلتر اختصاصی UVA است که پوست را در مقابل آفتاب سوختگی مصون نگه می‌دارد و از آسیب به سلول‌های عمقی پوست جلوگیری می‌کند (Cellular Bioprotection). کرم ضد آفتاب فتودرم آکنه مت اثر بسیار طولانی در رفع براقی پوست دارد و تا ساعت‌ها بعد از استفاده از این محصول پوست شما براق و آزار دهنده نخواهد شد. آکنه مت یکی از محصولات پرطرف‌دار ضد آفتاب موجود در بازار مناسب انواع پوست مستعد جوش و آکنه است.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: فلوئید
خاصیت ضد آفتاب: ضد آفتابِ ضد جوش
نوع پوست: چرب
حجم: 40 ml
SPF: 30
توضیحات: حاوی پودر جاذب چربی
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

فتودرم آکنه مت را به طور کامل روی پوست خشک، قبل از اینکه در معرض نورخورشید قرار بگیرید استفاده کنید و چنانچه شنا و یا ورزش خاصی انجام دادید دوباره آن را تکرار نمایید.

۱۱. کرم ضد آفتاب نرمال MQ SPF 50

ضد آفتاب موجود در بازار بهترین کرم ضد آفتاب نرمال MQ SPF 50

کرم ضد آفتاب نرمال MQ، دارای SPF ۵۰ بوده و برای افرادی با پوست خشک و نرمال انتخاب بسیار مناسبی است. این محصول با ایجاد لایه‌ای محافظتی روی پوست مانع از تخریب سلول‌های پوستی شوه و از آن در برابر اشعه های مضر خورشید مراقبت می‌کند. در این کرم ضد آفتاب از ترکیبات مرطوب کننده استفاده شده است و قادر به آبرسانی پوست دهیدارته می‌باشد. از طرف دیگر فرمولاسیون کرم ضد آفتاب MQ به گونه ای طراحی شده است که مانع از بروز خشکی بیش از حد شده و خاصیت ضد چروکی دارد. این کرم ضد آفتاب دارای تنوع رنگ بوده و این امکان برای شما فراهم است که متناسب با رنگ پوست خود خرید کنید.

 • مشخصات

نوع ضد آفتاب: کرم
خاصیت ضد آفتاب: ضد چروک، مرطوب کننده
نوع پوست: خشک و نرمال
حجم: 55 ml
SPF:50
توضیحات: حاوی ترکیبات مرطوب کننده قوی
کشور: فرانسه

 • روش مصرف

سی دقیقه پیش از قرارگرفتن در معرض اشعه های مضر خورشید روی پوست تمیز و بدون آرایش استفاده شود. مانند هر ضد آفتاب دیگری باید هر دو ساعت یک بار تجدید شود.

کرم ضد آفتاب نرمال MQ SPF 50
شروع از ‎86,000 تومان

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین کرم ضد آفتاب موجود در بازار مناسب انواع پوست را معرفی کنیم. همچنین شما با ساختار گوناگون ضد آفتاب ها آشنا شدید. برای خرید بهترین کرم ضد آفتاب مناسب با نیاز خود از برندهای معتبر می‌توانید به فروشگاه اینترنتی اُردمی – مرجع تخصصی محصولات آرایشی، بهداشتی و تندرستی مراجعه کنید. در صورت تمایل از شما خواهشمندیم در بخش نظرات نوع ضد آفتاب و تجربه‌ی استفاده‌ی خود از آن را با ما و سایر کاربران اُردمی در میان بگذارید.

تعداد صفحات : 36

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 580
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 15
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 28
 • بازدید ماه : 16
 • بازدید سال : 8265
 • بازدید کلی : 8408
 • کدهای اختصاصی